• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Ory Demo-keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Ömer kardeşimizin yeni yayınladığı ory ritim üzerinde 3 farklı org sesi, ud, keman, kanuni ory sax ve e.bağlama ile dolaştım. Aralar kesilip sitenin mb.na düşürülmüştür.

Ekli dosyalar

• ory ömer rtm gw8.mp3
    1.5 MB · Görülen: 328
Cevap: GW8 Ory Demo-keşanlı mustafa

Bu zuhal müziğin verdiği ritimlerin arasından mı çıktı ? ben daha deneme fırsatı bulamadım da ..

Mustafa hocam acaba doğrumu duyuyorum ses kartının mahareti mi bu ses? :D

Eline sağlık abi..

Mustafa abim üstadım... ritim değilde şu alette bi mey sesi yakalayamadım :( deli olcam yaw

Mustafa abim üstadım... ritim değilde şu alette bi mey sesi yakalayamadım :( deli olcam yaw
sana bir midi göndereyim oradan performansa kaydet.Hani işte yoklukta idare edecek mey sesi. Eski aletlerde benzetilen cinsten...

Mustafa hocam acaba doğrumu duyuyorum ses kartının mahareti mi bu ses? :D

Eline sağlık abi..

Bir seneye yakındır tonlama dedim durdum. GW8 in style kısmından eq. yla ton çekiyorum ama bilgisayarın kartı yanıltıyor. Yazık oldu onca emeklerime. Bu kart frekanslara çok duyarlı....

mey sesi için çok çalıştım ama yakalayamadım bir türlü. Aletin sampler okumaması çok fena oluyor bazen. Herhangi bir sax ya da benzer bir ensturmanla yakalama imkanı yok mu bunu yaw ? :(

sesler çok net geliyor eline sağlık abi.

ben zamanında farklı model orglarda jazz trompetle oynayarak mey sesi yakalamıştım.sende bir dene istersen