• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 ritimlerini istediğim gibi sıralayamıyorum

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
ya arkadaşlar elimde ömerin yaptığı ritimler mevcut.ama sıralamada aynı bölümde olması gereken ritimler dağınık vaziyette.bu da pratikte kullanım zor oluyor.örneğin ben sıralamayı 1-slowlar 2-vahdeler 3-tsm 4-thm 5-2-4 ler 6-oryantal 7-çiftetelli 8-roman sıralaması şeklinde yani aynı ölçülerdeki ritimleri bir araya toplamak istiyorum.ritimlerin isimlerini değiştirdim olmadı.örnek slow için slow 1,slow 2 ,slow 3 gibi.yapıyorum sıralama slow1,slow10 olarak oluyor ve bazıları sonlarda filan çıkıyor.daha sonra ritimlerin üzerini sağ tıklayarak özelliklerini de aynı isim yazdım yok yok olmuyor.şifreli midir nedir.kısaca elimdeki ritimleri istediğim sırada nasıl yüklerim gw8 e.saygılar......

Cevap: gw8 ritimlerini istediğim gibi sıralayamıyorum

alfabetik sıraya göre sıralanıyor
1A - 2-4
2A - 2-4-2
.
.
.
1B - 9-8 vs... gibi yazarsanız sırası alfabetik olarak gelecektir.

SAYGILARIMLA

Hakan TUNCER

hemen deneyecem sevgili dostum.yardımın için teşekkürler....saygılar.....

denedim olmadı.bu seferde 1a,1b,1c-2a,2b,2c, gibi hepten karışık bir sıralama oldu.toplam 81 ritimi bölüm bölüm yazmak mümkün olmayacak mı acaba..

daha önce 81 adet ritimi önce guruplayıp,yukardan aşağı 1-81 gibi başlarına numara koydum olmadı,harf koydum olmadı.