• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 style converter konusunda yardım

kemanist_22

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar bize cd ile verilen style converter programı ne işe yarar nasıl çalışır çozemedim. bilgisi olan tecrubesi olan bilgilendirirse minnettar olurum. :)

Cevap: gw8 style converter konusunda yardım

kimse bilmiyo heralde anlaşılan

arkadasim verilen cd yi bilgisayarina aticaksin programi kuracaksin sonrada programda gezineceksin ne var ne yok hangi formati hangi formata donusturuyor diye arastiricaksin taki birseyler haaa boyleymis diyene kadar sonrada yapicaksin.

sana verilen cd deki program birbaska formattaki sesleri gw8 formatina ceviren programdir.bilmem kisaca anlatabildimmi az cok anladiysanda ne mutlu bana:)

sanırım midileri ritime çeviriyordu.

Style converter programı midi formatındaki parçalardan roland ritimleri oluşturmak için. Öncelikle parçayı ölçüler halinde sıralayan bir midi çalma programı lazım, sonra hangi ölçüyü hangi varyasyon veya fill in, intro.. ya kaydetmek istiyorsanız ona göre işlem yapıyorsunuz. Ben de yapmadım ama bir kez okumuştum, sadece fikir vermek için yazdım:)

arkadaşlar bize cd ile verilen style converter programı ne işe yarar nasıl çalışır çozemedim. bilgisi olan tecrubesi olan bilgilendirirse minnettar olurum. :)

rıtım donusturme programıdır farklı markalardakı orgların rıtımlerını bu program sayesınde kendı klavyene okutabılırsın mıdılerıde kısacası.....

Teşekkürler beylerr bilgiler içinn ama ben kullanmayı yapamadım zaten. bi tane midi parça seçiyosun. onun intro varyasyon numaralarını gösteren bi kutucuk acılıyo o numaraları giriyorum conver diyorumm 3 tane ayrı (major minör 7 li )md kayıt yapıyo .ritmi gw8 e atıncada tık yokk.klavuz ingilizce beceremedikk.kullanan varmı daha önce, ritmleri dönüştürüp okutabilen diye merak ettim

Teşekkürler beylerr bilgiler içinn ama ben kullanmayı yapamadım zaten. bi tane midi parça seçiyosun. onun intro varyasyon numaralarını gösteren bi kutucuk acılıyo o numaraları giriyorum conver diyorumm 3 tane ayrı (major minör 7 li )md kayıt yapıyo .ritmi gw8 e atıncada tık yokk.klavuz ingilizce beceremedikk.kullanan varmı daha önce, ritmleri dönüştürüp okutabilen diye merak ettim

Bu programı nette çözeni duymadım ama mididen GW8 e ritim yazman için emc style works programının 3,76 versiyonu yeterli. Programda GW8 in batı sesleri tanınıyor. Türk seslerinin ismini de sen ekleyeceksin. Bu konuya ısrarlıysan yani talep ediyorsan yardımcı olabilirim.

Mididen ritime cevirdim ben oluyor.

mustafa bey teşekkürler emc yi bende duydum. demosunu denedim. orjinal sürümü varmı sizde. varsa keşanlı hemşehrine bi kıyak yapıp yollarmısın.keşan merkezmi