• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Synth ve Pad Sesler -keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Roland GW8 in Synth ve Pad sesleriyle ilgili bugüne kadar bir demo yayınlanmadı.
Unutulan bir şey var...Rolandı roland yapan nette ilk defa burada yayınladığım Synth ve Pad sesleridir.
Dinleyince kozmik dünyayı dolaşacak , kendinizi 5+1 ses düzeninde ses dinliyormuş sanacaksınız. Ve sonunda ......1000 dolarlık bu küçük aletten bu seslerin çıktığına inanamayacaksınız. İyi dinlemeler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerçekten sesleri güzel. Paylaşım için teşekkürler. Roland' firmasından çok sen tanıtıyorsun sevgili dostum.

çok güzel bir paylaşım hocam elinize sağlık
sesler çok kaliteli ve güzel
sanki yabancı bir filim müziği veya belgesel seyreder gibi tat ve duygu veriyor

eline saglık mükemmel.bu alet süper ama bence tek eksiği kullanım zorlugu.ekran biraz daha büyük ve sagında ve solunda sesleri seçmek için tuşlar olsa(korg ve yamaha gibi)yok satardı.birde rolandın gw8 ve prelude deki drumkitler inanılmaz gerçekçi.maalesef kullanım zorlugu çektiğim için satmak zorunda kaldım

çok güzel batı sesleri teşekkürler mustafa abi..
saygılar...

bu sesler bu dünyadan değil galiba hocam :D

bana kalırsa roland bu aletteki eksiklikleri görüp,transpoze yapılabilirmp3 çalar koyar,üzerine batı haricinde türk aletleri ve ritimleri korsa,kısaca GW8 tr.bir org çıkarırsa klasındaki diğer orgları yer.çünkü bir roland ses gerçeği var.amma rolandın tr ye karşı kemikleşmiş bir olumsuz duruşu var.o işi bozuyor.araplara oryantal yapıyor ama iş tr.ye gelince yok.ondan sonra benim yurdum insanı uğraşa uğraşa zurna sesi ,kurna sesi vs.uydur kaydır türkçe enstruman sesi bulacam diye ömrünü yiyor.eh üstadlara kolay gelsin demekten başka çarem yok.saygılar......

bana kalırsa roland bu aletteki eksiklikleri görüp,transpoze yapılabilirmp3 çalar koyar,üzerine batı haricinde türk aletleri ve ritimleri korsa,kısaca GW8 tr.bir org çıkarırsa klasındaki diğer orgları yer.çünkü bir roland ses gerçeği var.amma rolandın tr ye karşı kemikleşmiş bir olumsuz duruşu var.o işi bozuyor.araplara oryantal yapıyor ama iş tr.ye gelince yok.ondan sonra benim yurdum insanı uğraşa uğraşa zurna sesi ,kurna sesi vs.uydur kaydır türkçe enstruman sesi bulacam diye ömrünü yiyor.eh üstadlara kolay gelsin demekten başka çarem yok.saygılar......
gw8 deki batı sesler mükemmelin ötesinde.türk sesler de çok kaliteli olmasada tatmin edecek derecede.bu cihazın biraz kullanım zorlugu var.onun haricinde zuhalmuzik in distiribütör olarak üstüne düşen m.dogdu fuat gibi ritm yazma konusunda profesyonelleşmiş kişilere çift drumkitli adam akıllı 30-40 tane ritm yazdıracaklar.mükemmel olur.alette çok kaliteli batı kitler croos ve snareler var.türk kitleride yeterli derecede.o kitlerle müthiş ritmler yazılır.ama zuhal müzik ne yapmış.profesyonel isimlere ritm yazdırmak yerine ömer isimli(sitemiin eski üyelerinden)bir arkadaşa güya ritm yazdırmış arkadaş o ritmler yeni yazılma güncel degil o ritmler bundan 10 yıl önceki g600 e yazılan ritmler convert edilmiş arabic3 kiti ile çalışan g600 ritmleri.halbuki profesyonel kişiler tarafından gw8 de bulunan türk1 türk 2 ve türkormix kitleri ile yeni ritmler yazılsa aletin performansı 5 e katlar

ya arkadaş tuttum 1 haftalık preludeyi kullanımı zor ritm yazan yok vs diye sattım.daha pahalı ve kullanımı daha kolay(marka yazmıyorum polemik olmasın)daha güncel ritmleri olan
bir cihaz aldım ama crosslar snareler mümkün degil prelude ve gw8 e uymaz.keşke oturup 1 ay ugraşsaydım da ritmleri yazmak aleti işlemekle.satmasaydım bir hafta kullanmama ragmen o drumkitler kulağımda çınlıyor

Hocam bir kaç ritim denemeni paylaşmitin sitede
bence gayet güzel di üzerine düşşen istediğin gibi ritmleri zaman içinde rahatlikla yapardin