• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Yeter Allahım Demo-keşanlı mustafa

Cevap: GW8 Yeter Allahım Demo-keşanlı mustafa

mustafa abi mükemmel ötesi...

SES KARTI:10
ŞARKI SEÇİMİ:10
ÖZELLİKLE SOLO SESLERDE BASS I FAZLA KULLANIYORSUN DOSTUM...
ama deneme kaydı olduğu için son kararım yine 10...
selamlar,saygılar....

gw 8 de user style bölümünde ritim seçerken cursorü hızlı çevirdiğim zaman kitliyor.dün bir ritim düzenleyeyim dedim copy yaparken de kitledi
power on off yapmak zorunda kalıyorum...aleti resetledim yine olmadı.flash belleği virüs taramasından geçirdim olmadı.user styleden ritim sildim yine olmadı...yardımlarınızı rica ediyorum...

gw 8 de user style bölümünde ritim seçerken cursorü hızlı çevirdiğim zaman kitliyor.dün bir ritim düzenleyeyim dedim copy yaparken de kitledi
power on off yapmak zorunda kalıyorum...aleti resetledim yine olmadı.flash belleği virüs taramasından geçirdim olmadı.user styleden ritim sildim yine olmadı...yardımlarınızı rica ediyorum...[/QU

aleti menuden resetleyip düzelmediyse kullandığın user ritimlerden bir tanesi bozuk tekrar yüklediğinde sistemi donduruyor. O ritimi silerseniz sistem düzelir.
(Kayıtla ilgili tespitlerin çok doğru. Yeni arayışlarım bahsettiğiniz çerçevede sürüyor.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

birtanesin dostum!...ahh ah nerde ALPAY gibi sesler...(benim ilk sahne aldığım yıllarda söylediğim iki şarkıdan biri Allahım Yeter,diğeri Edip Akbayram dan Boşu Boşunaydı..)

birtanesin dostum!...ahh ah nerde ALPAY gibi sesler...(benim ilk sahne aldığım yıllarda söylediğim iki şarkıdan biri Allahım Yeter,diğeri Edip Akbayram dan Boşu Boşunaydı..)

Aynen, bende çok çaldım boşu boşuna, değmem gamlı yaslı gönlüme(bu parçada wah pedalımla wavvvv yaprdım arada), kükredi çimenler, zeyno, resimdeki gözyaşları, ümran geldim , bebek,kumsaldaki izler ......ah o günler.....