• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hakan3x.set Hakkında

DJ_SuSKuN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA-1x-800-3x-E40-G600-VA7-XD9
öncelikle selamun aleyküm ...

konunun mümkünse 1 kaç gün silinmemesini istiyorum ...

Hakan kardeşimiz Bayramlarda millete Ritim yazıp veriyor herkes mutlu olsun diye . bizim insanlarımızda adamın setini kırıyor ...

Soruyorum size kaç tane Set yapan adam böyle bi şey yaptı hangisi bi gün beleş bi şey verdi ...

Bu adamıda piyasadan soğuttunuz ya helal olsun...

eminim başlığı okuyanlar sevinerek tıklamışlardır ama set met yok ...!

Adamın rızkını kestiniz ...

ama hakan arkadaşımız duyduğum kadarıyla kötü planlar yapıyo... Kimsenin yanına bırakmaz piyasada çok karışır haberiniz olsun ...

herzaman arkandayız hakanım...

Cevap: Hakan3x.set

emeğe saygısızlıktan ve hırsızlıktan başka bişey değil..bu saygısızlığı kınıyoruz....bir roland kullanıcısı olarak bizde yanındayız.

evet büyük terbiyesizlik rakip tanımıyolar sadece kendileri kazansın ben olsam hakanın yerinde gerçekten bunların yanına bırakmazdım bu kadar emek harca bir anda havaya uçsun ne diyeyim bilmiyorum

ne zaman rakip bir set çıksa kırılıyor.bu emek hırsızlığına dur demek lazım.insanlar aylarca emek veriyor, zaman veriyor ve studyo ortamında sample yapmak için cebinden para harcıyor.hakan hoca, cym, emo, baykal usta...setleri kırılıyor.neden kılırılıyor, kim kırıyor veya diğerleri neden kırılmıyor...sonucta hepsi korg tarafından şifrelenmiyormu bu setlerin?

Allah buyuktur Arkadaslar Bazi forumlarda kumpaslara alet olmustu ama Allah adamin ayagini kaydiriverir ;) netekimde kaymisti ..
Yesinler bakalim kul hakkini nereye kadar gorecez...

hakan kardeşime sonunakadar destek veriyorum ve arkasındayım bazı kanı bozuk kişiler rakip oldumu hemen kırıp dağıtıyorlar kim olduklarıda belli bu kişiler neyse bozmiyim ağzımı hakan kardeşim ne yapsa yeridir

konuyu şimdi gördüm, kimin ne yaptığı hiç önemli değil. bir kardeşimin böyle bir başlık açması, diğer kardeşlerimin böyle yorumlar yapması cidden beni duygulandırdı. iyi müzisyen olmak önemli değil karakterli olmak önemli bence. cidden gözlerim doldu. çok teşekkürler..

konuyu şimdi gördüm, kimin ne yaptığı hiç önemli değil. bir kardeşimin böyle bir başlık açması, diğer kardeşlerimin böyle yorumlar yapması cidden beni duygulandırdı. iyi müzisyen olmak önemli değil karakterli olmak önemli bence. cidden gözlerim doldu. çok teşekkürler..

sizin ne kadar krakterli oldugunu bilyoruz,youtubedeki videolarda yuzunuze yansimis zaten,isinizi ne kadar iyi yaptiginizin ispatidir,prof.olupta hala amator gibi olan ruhunuzu kaybetmemeniz dilegiyle....basarilar

piyasada yayınlanan setler emo,cym,ce,baykal gibi setler resample yapılmış setlerdir orjinalle alakası yoktur.hakanın hatası bence seti kilitlemeden satmasıdır.keşke kilitleyip satsaydı o zaman bunlar yaşanmazdı...

hiç canını sıkma hakan kardeşim ...

keser döner Sap Döner Gün Gelir HESAP DÖNER !

emeğini çalanında kullananlarında boğazında kalsın ...

bende şuan pa3x var setimde çok kötü .. senin setini beyenmeme ve sevmeme rağmen yükleyip kullanmıyorum ...

1.5 yaşında oğlum var boğazından haram lokma geçeceğine öleyim daha iyi .