• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hakan3x usb 4 telli video demo

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=I2J8rIV6Sv4]korg pa3x hakanx set 4 telli - YouTube[/ame]

yeni çektiğimiz 4 telli sample. volkan kardeşime yardımları için teşekkürler.

Cevap: hakan3x usb 4 telli video demo

harikasın yine Hakan abi.süper olmuş 4 tel .

çalışmalarında başarılar hakan kardeşim, set çalışmaları bittikden sonra aklımdaki tek alet pa3x almak....

elinize sağlık billur gibi bir 4 tel samplesi olmuş.bir şey merak ettim tır sesler bazı notalardamı yoksa hassasiyettemi yada bendderdenmi fonksiyon verdiniz
çalışmalarınızda başarılar.ayrıca oktav geçişleride mükemmel

bender ileri gibi geldi bana ama yaniliyor olabilirim Bu usb yanina bir expression pedal gider ;)

elinize sağlık billur gibi bir 4 tel samplesi olmuş.bir şey merak ettim tır sesler bazı notalardamı yoksa hassasiyettemi yada bendderdenmi fonksiyon verdiniz
çalışmalarınızda başarılar.ayrıca oktav geçişleride mükemmel

çok teşekkürler beğendiğinize sevindim, tremolo sesler joystick yukarı hareket ettiğine çıkııyor. hassasiyette perde modülasyon var, güzel bi ses oldu ama daha iyiside olacak. iyi çalışmalar, tekrar teşekkürler.

usta yapmışsın cihaza on numara set... elektro mükemmel.. yorum yapmaya gerek yok.. 3X alırsam seti alırken bi güzellik yaparsın :)