• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hakan3x usb kanal kayıt sev yeter

Cevap: hakan3x usb kanal kayıt sev yeter

Hakan kardeşim eline koluna saglık. Cok güzel çalmışsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakanim Eline saglik 10 numara ;)

üstadım öncelikle ellerine sağlık, bende bu haftaiçi 3x alıp set konusunda sizleri rahatsız etmeyi planlıyorum. Sormak istediğim bir soru var; pa 3xi aldığımız gibi sizin setinizi yükleyebiliyoruz dimi, kimi 2.el ilanlarda pa3x+256mb ram diye tabirler var ama pa3x zaten 256mb olarak satılmıyormu, kafamda soru işaretleri oluştu bu konuda

üstadım öncelikle ellerine sağlık, bende bu haftaiçi 3x alıp set konusunda sizleri rahatsız etmeyi planlıyorum. Sormak istediğim bir soru var; pa 3xi aldığımız gibi sizin setinizi yükleyebiliyoruz dimi, kimi 2.el ilanlarda pa3x+256mb ram diye tabirler var ama pa3x zaten 256mb olarak satılmıyormu, kafamda soru işaretleri oluştu bu konuda

teşekkürler, pa3x 128 mb ram ile , pa3x pro 256 mb ram ile gelir. setimiz 128 mb tır. yani yükleyebilirsin. sanırım sıkıştırma olayı kafanı karıştırdı, sample sesler sıkıştırıldığı zaman ram kapasitesi 2 katına çıkıyor.

pa3x 128mb ram = pa800 256mb ram

Hakan hocam eline sağlık her şeyiyle çok güzel olmuş...

Hakan bey emeğinize sağlık.. hoş olmuş.. farklı yorumuda 10 numara... :))