• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hakan3x usb yaylı video demo

Cevap: hakan3x usb yaylı video demo

4 tel sesinde ve bu yaylı sesinde kulağımın pası silindi gerçekten üstad.
aynı sese neşeyi ve hüzünü birlikte vermişsin .tizlerde neşeli bir tınlama var .peslerde hüzünlü bir ses . ben bu kısa video dan bu duyguyu aldım sesle ilgili zaten sesin dinleyene güzel gelmesi verdiği duyguyla alakalı .iyi çalışmalar

4 tel sesinde ve bu yaylı sesinde kulağımın pası silindi gerçekten üstad.
aynı sese neşeyi ve hüzünü birlikte vermişsin .tizlerde neşeli bir tınlama var .peslerde hüzünlü bir ses . ben bu kısa video dan bu duyguyu aldım sesle ilgili zaten sesin dinleyene güzel gelmesi verdiği duyguyla alakalı .iyi çalışmalar

güzel yorumun için çok teşekkürler, bu duyguları hissettirebildiysem ne mutlu.

yaylı güzel delay fazla olmuş

valla set gümbür geliyo gibi hissediyorum alıcağım kesin fiyatını düşünmeksizin başarılar dostum umarım umduğumuz ve anlattığın vede duyduğum gibi performans olur sette bu işide yaptıkça sana dua ederim saygılar

valla set gümbür geliyo gibi hissediyorum alıcağım kesin fiyatını düşünmeksizin başarılar dostum umarım umduğumuz ve anlattığın vede duyduğum gibi performans olur sette bu işide yaptıkça sana dua ederim saygılar

çok teşekkürler, benim temennilerimde aynı doğrultuda, umarım herkesin beğeneceği bi çalışma olur :)