• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Halit Hoca&ChordSolo Dön Gel Bana,Süavi

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Hoca araya bir şiir attı ki akıllara zarar...
buyrun;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her ikinizin de emeklerine sağlık. Çok güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

abim ilk yorum benden gelsin. sen yükler yüklemez büyük bir atiklikle dinledim. gerçektende yaptığınız eser akıllara zarar... fevkeladenin fevkinde :) :)
halit hocamın o buğulu sesiyle okuduğu şiir cuk diye oturmuş. ufakta bir eleştiri yapsam kızarmısın. sanki bazı yerlerde detoneler var gibi geldi kulağıma. ama bütünüyle süper. ellerinize ağzınıza sağlık üstadlarım.

abim ilk yorum benden gelsin. sen yükler yüklemez büyük bir atiklikle dinledim. gerçektende yaptığınız eser akıllara zarar... fevkeladenin fevkinde :) :)
halit hocamın o buğulu sesiyle okuduğu şiir cuk diye oturmuş. ufakta bir eleştiri yapsam kızarmısın. sanki bazı yerlerde detoneler var gibi geldi kulağıma. ama bütünüyle süper. ellerinize ağzınıza sağlık üstadlarım.

var dostum olmaz mı?
hocayı dinleyince içesim geldi ondandır:D

eline koluna sağlık halit hocamında sesine sağlık artık şiirlerin de hocası oldu halit hocam çok güzel bir çalışma sevgi ile kal kardeşim herdaim ...

bu arada belirteyim abi. alt yapıyı orjinalinden ayıramadım. çok iyi kulak var abi sende.

çok iyi ikili çalışma olmuş.. ahenk mükemmel..şanın çok az yerinde biraz detone olabilir..Ama halit hocanın sesi müzik sitesinin dışına taşarak istanbul İMÇ Bloklarda yankılanıyor..yapımcı yokmu diye ....şarkıdaki melodi de çok romantik....

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için teşekkürler... elinize yüreğinize sağlık üstadlar ...sevgili süavinın o en çok sevdiğim eserini işlediniz....:):)fakat beni şaşırtan şey şu oldu ''!ilk defa bu kadar belirgin bir şekilde detone oldunuz bahadır hocam.!:eek::eek: neden böyle oldu acaba sevgili hocam ??hani hücüm felan kayıtlar deniliyor o tamamda bu kontra hücümmü yedi yoksa hocam??;)acelesi neydi ?? valla çok şaşırdım kulaklarıma inanamadım hocam ...baştan sona detone .!!!ama sizler bu değilsiniz tabi onu biliyorum o yüzden yüzden yeni çalışmalarınızı yine dört gözle bekleyenlerden olacağım...:) saygılar sağlıcakla kalın inşallah.:)