• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi orgu alayım

• Konbuyu başlatan Mabi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 2K
2 si de parana göre iyi org lar. ama hangisi dersen pa300 derim.. saygılar..

yukarıda ilk yazdığım mesajdaki orglardan hangisini önerirsiniz. Pa300 ve pa500 ün sıfırı pahalı o yüzden alamam ama yukarıdaki orgların sıfırını alabilirim ama hangisi daha iydir bilmiyorum. Saygılar.

Sanırım siz ikinci el fiyatlatını söylüyorsunuz. Çünkü sıfır fiyatları bu şekilde. İkinci el düşünmüyorum sıfır almak istiyorum bunların sıfırı pahalı. Yani 3000 tl ye sıfır bir org almak istiyorum alacağım en iyi org hangisi olur onu araştırıyorum.
Evet 2. El fiyatlarını söylüyorum. 2. Elde düşünebilirsin aslında fakat karar senin. Birde PA500 alacaksan dikkat et paylaştığın görsel TR modeli değil o modelde Türk ritimleri yok, yüklenemez ve orgun solunda koma atayabileceğin kısa tuşlar yok. 500 modelinin 3türü var PA500,500TR,500OR. İlk paylaştığın modellerin arasından malesef bir öneride bulunamayacağım, çünkü o fiyatlara (~3000TL) 2. el profesyonel bir cihaz almanın mantığından çıkamıyorum.