• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi orgu tavsiye edersiniz ?

• Konbuyu başlatan uguryz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

uguryz

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
saz
Arkadaşlar öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
ben saz çalıyorum klavye fazla kullanmıyorum. yeni bir org almayı düşünüyorum. bana türk ritimleri canlı olan bir org lazım. dediğim gibi klavye kullanmıyorum. o yüzden fazla açılmak istemiyorum fiyat bakımından.... ritimleri canlı olan hangi orgu tavsiye edersiniz.. genelde açık alanlarda düğün çalıyorum. yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. eyvallah...

Cevap: Hangi orgu tavsiye edersiniz ?

kardeşim eğer çok pahalı bir alet düşünmüyorsan. yamaha or700tr v2 gayet iyi bir alet gerek ritim gerek nevale olsun bol olan bi cihaz. ben şuan 3x kullanıyorum. elimde fazladan duruyor ve çalmıorum 2,5 yıllık cihaz almayı düşünürsen ara görüşelim.cihaz usb bile çalıştırıyor teknolojik. 2000 tl fiyatı gayet temiz. trabzondayım. 5358841449

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rolond bk 5 tavsiye ederim roland tr sitesinde ücretsiz ritim ve ses desteği var uğraşmazsınız mp3 çalma özelliği var 1500 tl ye 2. El çok temiz bulabilirsiniz saygılarımla

Korg pa80 kullanıyor çevremdeki bağlamacı arkadaşlar düşünürseniz 2 adet var

mahmut un cıhazı al..olay bitsin...hatta a1000 tr bıle olabılır can bey chıp yaptı onlara sımdı..fıyatı makul galıba

Bendede var yamaha700 plus var 1850

Ben olaya şu şekilde yaklaşıcam nacizhane olarak kapalı mekan gibi yerlede çalışıyorsan yamaha or 700 tr v2 a 2000 serisi arası açık alanda çalışıyorsan korg serisi pa 80 pa 500 pa 600 pa 800 pa 900 ... gibi saygılarımla...