• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Harika. Ben hayatımda ilk defa böyle mükemmel bir zurna sample görüyorum.

org sesinden yapılmış galiba ayarlarla

Cevap: Harika. Ben hayatımda ilk defa böyle mükemmel bir zurna sample görüyorum.

Valla sayın abim nerden yapıldı nerden sample edildi bilmiyorum ama gerçekten çok harika.

Cevap: Harika. Ben hayatımda ilk defa böyle mükemmel bir zurna sample görüyorum.

süper neden pa 55 500 gibi tr orgların içine böyle zurnalar atmıyorlar attıkları zurnalar hiç güzel değil

Bu zurnayı ne olur Yamaha A2000 in içine atın yeni yapılacak usb ye ne olur atın..:) Sayın Can hocam BaTuh Salim ne olur

Aynı zurna'yı bir de Amza'dan dinleyin..
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fz8_a4xtvYQ]korg m3 trakya zurna gencturk59 - YouTube[/ame]

İşte budur! Genelde kullanılan ses hangisi olursa olsun, pitch bender aynı şekilde kullanılıyor . Sample ne kadar gerçekçi olursa olsun; çıkan sesin org sesi olduğu kabak gibi belli oluyor. Videodaki arkadaşı tebrik etmek lazım, gerçekten kaba zurnadaki lezzeti vermiş. Yani keramet seste değil klavyecide. Bu ses klavyemizde olsada, herkes bu lezzeti veremez. Usta kimse helal olsun.
Paylaşım için teşekkürler.

Arkadaşlar videodaki ses, geçenlerde burada paylaşılan sesin işlenmiş,editlenmiş hali mi? O sesi bu hale getirip kullanan biri varsa Allah aşkına söylesin. İnanın sırf bu ses için m3 almayı düşünürüm. M3 alsam bu sesi bulabilir miyim? Muamma.
Bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnun olurum.

he he he ne paradır şimdi o sample

link nerde yaa