• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

harun sahne live kayit

harunaydin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 korg pa80 baglama
demolari kaldirdim daha fazla polemik yasayip sitemizin huzuru bozulmasin herkese hayirli aksamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: harun sahne live kayit

herkese hayirli aksamlar bol kazanclar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paylaşım için teşekkürler,başarılar dilerim.

harun abicim süpersin helal olsunn oyun havalarından yokmu kendi sölediğin

harun abicim süpersin helal olsunn oyun havalarından yokmu kendi sölediğin

kardesim o aksam bunlar denk geldi cektim zaten cokta ahim sahim degil oylesine sabahin 4de bukadar olur ..oyun havasi cekersem yollarim..

kusura bakma ama almanyadansın heralde herneyse, avrupalılar çok kötü yapıyorsunuz müzik piyasasını bile batıranlar sizlersiniz

harun abi gayet güzel yapıyosun eline koluna sağlık...teşekkürler...

ben kotadan dolayı dinleyemedim ama sonuçta emek edilmiş dinleyemesemde emeğinize sağlık

ellerineze yüregineze saglik herbiri süper zevkle dinledim arkadaslarine sana Harun kardes
saygilar almanyada

kusura bakma ama almanyadansın heralde herneyse, avrupalılar çok kötü yapıyorsunuz müzik piyasasını bile batıranlar sizlersiniz

bak arkadasim ben 20 sene istanbulda senin paranla bile giremeyecegin mekanlarda calistim..senin memleketindede askerlik yaptim tekirdag sarayda askeri gazinodada ben caldim hatta siviller bile gelip eglencelerini yapiyordu ..senin hayal edemeyecegin kadar muzisyenle calistim bu siteye koydugum altyapilar pa800 icin yaptigim demolar sana kapak olsun ben 35 yasindayim 30 senedir mikrofonla sazla muzikle iciceyim ben en bastada yazdim 10 saatlik bir gece programi 3 ,5 sarki cektik ayrica calddigim yerde klup sen hayatinda calistinmi bilmem ayrica istersen ozel goruselimde sana istanbulda hangi mekanlardA kimlerle calistigimi yada suan piyasada olan muzisyenlerin %75 in sosyal hayattada muziktede arkadasim oldugunu soylersem sana ayip olmaz bu sitedeki dgr arkadslardan ar ederim.sen her almanyada yasayan muzisyenide ayni kefeye koyma belki emo usb kullaniyorsundur emo bile almanyadan sana tavsiyem benim ve diger arkadslarin muzisyenliklerini ayiplayip terbiyesizlik yapacagina SENDE BIR IKI DEMO KOYDA BIZDE SENI tebrik edelim ben senin muzisyen olduguna bile inanmiyorum..