• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

HarunAYDIN prox2 ritm demolari yeni

harunaydin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800 korg pa80 baglama
arkadaslar yakin zamanda yazip derleyip toparlamaya calistigim ritmleri arabada dinleyip sonra eve gelince tonluyorum ..yani oylesine yapip usb,ye attim bir calisma degil sadece deneme ritmler icin fikirlerini ve yapici elestirilerini yazarsaniz sevinirim bazi sesleri yeni performansladim kotu calmis olabilirim hatalar affola amacim sadece ritmler arasindaki dengeyi kurmak bayagi uzun oldu oldu benim icin muzisyen arkadaslarimin gorusleri onemli saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: HarunAYDIN prox2 ritm demolari yeni

Bayağa zamandır görünmüyodun harun abî zippyshare yada 4shared olarak paylaşırsan memnun olurum abi buarada diğer demoların süper

demomuz pek ragmet gormedi ama ben prox2 nin guzel bir alet oldugunu iddia ederek dinlenmesini istiyorum guncel olsun saygilarimla..

harun hoca senden ricada bulunacağım pa800 ve prox2 le olabilir altyapılara ihtiyacım var slow,2/4 lük ( karışık ankara potpori) 5/8 9/8 lik tabi ücret karşılığında istiyorum iyi bayramlar

harun hoca senden ricada bulunacağım pa800 ve prox2 le olabilir altyapılara ihtiyacım var slow,2/4 lük ( karışık ankara potpori) 5/8 9/8 lik tabi ücret karşılığında istiyorum iyi bayramlar

Abicim sen istediğin parçaları bana mail at nasıl istiyorsan potpori giderini sıralama ,ton vb ne sekilde istiyorsan ben fırsat buldukça yaparım harunaydin@msn.com saygılar

demo harika olmul hoca.devamını bekliyoruz inşallah....

arkadaslar yakin zamanda yazip derleyip toparlamaya calistigim ritmleri arabada dinleyip sonra eve gelince tonluyorum ..yani oylesine yapip usb,ye attim bir calisma degil sadece deneme ritmler icin fikirlerini ve yapici elestirilerini yazarsaniz sevinirim bazi sesleri yeni performansladim kotu calmis olabilirim hatalar affola amacim sadece ritmler arasindaki dengeyi kurmak bayagi uzun oldu oldu benim icin muzisyen arkadaslarimin gorusleri onemli saygilarimla

Abi demoların harika olmuş. Çok beğendim. Halk müzik demosunda kullandığın saz sesi ve mey sesi kilitli usb sesleri mi? Eğer kilitsiz sample sesler ise paylaşabilirmisin?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Islam kardesim Kilitli sesler maalesef paylasamiyorum kusura bakma gönül ister bütün arkadaslarım aynı şartlarda ve aynı ürünlerle Muzik yapsın ama maalesef kardesim hayırlı isler bol kazançlar ..

usta ritmler prof olmuş saygılar...