• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hasret Düzenlenmiş Pa800 Set Yeni 2010

• Konbuyu başlatan ferit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 16K

ferit

Paylaşımcı Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha pss55,roland ve korg pa 800

On numara ritimler 2_4 pop zeybekler hatta köroğlu teke bile var çiftetellier manyak zaten yükleyin görüN yöre ritimlerde hemen hemen var durum kitlerde düzenleme yapılmış durum kitlerde güzel harika taylaının son kasetindeki ritimleride var güle güle kullanın çünkü set baya bir adam olmuş emeği geçenlere teşekkürler.

Not Hasret üstadın introlu ritimleri aynen mevcut ve bazılarında zengileştirlme bile yapılmılş.

Set Pcm_Ram boyutu 67.5 mb Ben daha yüklemedim ama Kesinlikle seti yüklemeden önce Ram'ı Silmeyi unutmayın. Birde doğacak arızalardan dolayı sorumlu tutulmak istemem güvenmeyen arkadaşlar yüklemesin orguna.

alıntıdır.Masal hocam paylaşmış ve yüklemiş yukardaki açıklamalarda ona ait emegine sağlık....

Cevap: Hasret Düzenlenmiş Pa800 Set Yeni 2010

--Arkadaşlar seti bir yerden buldum paylaştım ve dün yükleyip denedim biraz içeriği hakkında bilgi veriyim......ve hiç de beğenmedim... sakın kimse indirip denemesin diyebilirim .. ( tarkya bölgesi hariç ) çünkü içinde bir kaç güzel roman ritminden başka bana göre hiç bir şey yok diyebilirim... ...

--Bizim yörelere hiç mi hiç uygun değil sadece ve sadece bir kaç roman ritimleri güzel gerisi traş yani......ve ne düzgün bir vahde..ne bir 2/4 ne bir 5/8 yok...... ayrıca emin olun hiç bir güzel ses de yok ... hemde hiç yok.. bol bol ... hamza sesleri var dinlerken gına geldi bana ... düzgün bir elektro sesi bile yok... duyrulur......

Moderatör tarafında düzenlendi:

ferit hocam teşekkürler.ama çok sakıncalı birşey.piyasada sadece bi gözümü kırpmadan baykal seti yüklerim. içim rahat olarak.birde elimde bi iki set var onalrı yüklerim içim rahat olkarak.paylaşım için teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar bilgileriniz vede yorumlarınız için teşekkürler

On numara ritimler 2_4 pop zeybekler hatta köroğlu teke bile var çiftetellier manyak zaten yükleyin görüN yöre ritimlerde hemen hemen var durum kitlerde düzenleme yapılmış durum kitlerde güzel harika taylaının son kasetindeki ritimleride var güle güle kullanın çünkü set baya bir adam olmuş emeği geçenlere teşekkürler.

Not Hasret üstadın introlu ritimleri aynen mevcut ve bazılarında zengileştirlme bile yapılmılş.

Set Pcm_Ram boyutu 67.5 mb Ben daha yüklemedim ama Kesinlikle seti yüklemeden önce Ram'ı Silmeyi unutmayın. Birde doğacak arızalardan dolayı sorumlu tutulmak istemem güvenmeyen arkadaşlar yüklemesin orguna.

alıntıdır.Masal hocam paylaşmış ve yüklemiş yukardaki açıklamalarda ona ait emegine sağlık....

Demek açıklamalar masal hocana ait ha vay be arkadaşlar lütfen emeğe saygılı olalım yukarıda ki yarısı silinmiş açıklamalar ve upload linkleri bana aittir korgtr de yayınlamıştım insanları kandırmayın neyse onu söyleyin.

insanların beğenip beğenmemesi umra da değil o set kullana bilene güzel elktro sesi bile yok diyen arkadaşım orguna sample yazmayı ve orgunu edit yapmayı bilmiyorsa yapacak hiç bir şey yok ve illahi o seti kullanın diye paylaşmadık yüklersin içindeki güzel olan bilgileri alırsın.

Ve Ferit kardeşimin yarım yazdığı açıklamanın tamamı buyur ferit kardeş

Bir yerden şans eseri elime geçti bende paylaşıyım dedim. On numara ritimler 2_4 pop zeybekler hatta köroğlu teke bile var çiftetellier manyak zaten yükleyin görüN yöre ritimlerde hemen hemen var durum kitlerde düzenleme yapılmış durum kitlerde güzel harika taylaının son kasetindeki ritimleride var güle güle kullanın benden hediye olsun geçenlerde bazı ritimlerin eksik olmasından dolayı eleştirdiğim seti şimdi büyük bir mutlulukla paylaşıyorum çünkü set baya vir adam olmuş emeği geçenlerden allah binkere razı olsun .

Set Pcm_Ram boyutu 67.5 mb Ben yükledim benim orgum alışkın olduğu için bir sorun olmadı Kesinlikle seti yüklemeden önce Ram'ı Silmeyi unutmayın. Birde doğacak arızalardan dolayı sorumlu tutulmak istemem güvenmeyen arkadaşlar yüklemesin orguna. Orguna güvenemeyenler için ram yanarsa diyenlere mb'sini sini düşürür tekar upload edeceğim şu an zamanım çok kısıtlı saygılar

Yorum Yazmayanların Saçları Orga Yüklerken Kel Kalsın He He He...

DOSTLARA SELAM DAMARA PAYALIŞIMA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

64.6 mb set sizler için küçülttüm mb sini yani zurna ve trompet taksimi sildim

67.mb set tavsiye etmem

Dinarlı Roman Ugo

iyide ferit hocam zaten ilk yazısında benim acıklamam dememiş ki...yazısının sonunda alıntıdır.Masal hocam paylaşmış ve yüklemiş yukardaki açıklamalarda ona ait emegine sağlık.... demiş.bundan daha iyi emege saygı olurmu ha masal arkadaşta bu paylaşımı ve açıklamayı senden kopyalayıp yayınlamışsa masal beden koyalayıp yayınlamış demen lazım dı.

roman_ugo03 eğer set senin ise eline sağlık.. içeriğinden çok yararlanacağım..

link paylaşanlarada teşekkürler..

hay maasallah kolay gelsin arkadaslar 3 gunde bir set cikiyo pa800 icin ne is anlamadim yamaha tyros 2 seti yokmu yeni yoksa satsakta pa 800 mu alsak bir fikir verin bari...
bu arada emegi gecenlerede tesekkurler tabii set benim icin degil ama saglik olsun...

hay maasallah kolay gelsin arkadaslar 3 gunde bir set cikiyo pa800 icin ne is anlamadim yamaha tyros 2 seti yokmu yeni yoksa satsakta pa 800 mu alsak bir fikir verin bari...
bu arada emegi gecenlerede tesekkurler tabii set benim icin degil ama saglik olsun...

gec bıle kalmısın dostum bencede sat al pa 800 keyfıne bak