• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hasret rüzgarları **furalabi & asena**

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
hasret rüzgarlarını solistimin sesinden dinleyin arkadaşlar. normalde performansı çok daha iyi fakat kayıt yaptığımız için çok heyecanlandı :) biraz ses kaybı oldu ama yinede güzel çalışma oldu. hatalar affola yorumlara şimdiden teşekkürederim..

Cevap: hasret rüzgarları **furalabi & asena**

vedat sen bu isi biliyorsun altyapi cok guzel olmus vahdeye bayildim,solistimiz meyana cok tiz ve dik girmis biraz daha pes girseydi on numara olurdu,paylasim icin tesekkurler.basarilar.bandirmaya bol selam.....

vedat sen bu isi biliyorsun altyapi cok guzel olmus vahdeye bayildim,solistimiz meyana cok tiz ve dik girmis biraz daha pes girseydi on numara olurdu,paylasim icin tesekkurler.basarilar.bandirmaya bol selam.....

abim güzel yorumuna çok teşekkürederim.. solistin sesi dik ve güçlü bir ses kayıttan dolayı heyecanlandı biraz :)

bu günlerde öyle yoğunumki,kafam bir milyon..valla çok iyi geldi parçanız bana.emeğine sağlık vuralcımmmm

Altyapı sağlam vural abi tek sıkıntı solistin sesi tıtremiş heycanlanmış aynı sorun bendede var kurtulamadım

bu günlerde öyle yoğunumki,kafam bir milyon..valla çok iyi geldi parçanız bana.emeğine sağlık vuralcımmmm

teşekkürederim yaşarabim güzel yorumun için. beğenmene sevindim.

Altyapı sağlam vural abi tek sıkıntı solistin sesi tıtremiş heycanlanmış aynı sorun bendede var kurtulamadım

teşekkürederim alicim heyecan her zaman olur normaldir.. solistim yaklaşık on yıldır bu işin içinde ama insan heyecanına yenik düşüyor gördüğün gibi. bol bol çalışarak aşılamayacak engel yok diye düşünüyorum

ÇALIŞARAK AŞILIR İNŞALLAH ABİ BENDE VÜCUTTA DA TİTREME OLUYODU DOKTORA GİTTİM KALPTE RİTİM BOZUKLULUĞU ÇIKTI SAĞLIĞA DİKKAT ETMEK GERekır

ÇALIŞARAK AŞILIR İNŞALLAH ABİ BENDE VÜCUTTA DA TİTREME OLUYODU DOKTORA GİTTİM KALPTE RİTİM BOZUKLULUĞU ÇIKTI SAĞLIĞA DİKKAT ETMEK GERekır

geçmiş olsun kardeşim her işi başı sağlık tabiki.

emeklerinize sağlık furalabi.güzel bir performans.zevkle dinledim.