• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hastasına roland g-1000 HD li

karadayı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
e 86
amacım satmak değil.sadece takas tekliflerinizi değerlendirmek için konu açtım.mantıklı takaslara açığım.cihazım tertemiz ve sorunsuzdur.hd,floopy disket sürücü ve bütün fonksiyonları sorunsuz çalışmaktadır.şu an harddiskte 200 kadar türk ritmi,40 a yakın md,15 grup performans ses yüklüdür.

Cevap: hastasına roland g-1000 HD li

İnş aradığınız teklifi alırsınız da meraktan soruyorum siz g1000 yeni almamışmıydınız.

yeni aldım.ilk defa kullanıyorum zaten g 1000 i.çok kapsamlı bi cihaz.bana göre tek eksiği kulaklık çıkışı olmayışı.ev kullanıcısı olduğum için her defasında ses sistemini kurmak zor geliyo.g 1000 i evde kullanacaksan ayrı bi oda lazım bence.

üstad aletin arkasında kulaklık çıkışı var.hop.çıkışlarının yanında olması lazım.ben hep kulaklıkla kullanmıştım satmadan önce evde.

Evet kulaklık takarsan daha pratik olur tabi çalıp söyleyeceksen kulaklıkla zor oluyor.

hocam valla siz var dediniz diye aradım kulaklık çıkışını...ama arkada değilmiş.sağ ön köşede.

doğrudur.yaş 60 olunca 1 ayda unuttuk işte.o kadar çok alet elimden geldi geçtiki artık karıştırmaya başladım.aynı anda g-600 de kullandığım için ikisini karıştırmışım.neticede gene bi faydam oldu sayılır.yoksa kulaklık çıkışı yok biliyordunuz he he.saygılar....

teşekkürler hocam.

kulaklık çıkışı olmayan klavye varmı acaba..