• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

HAYATI TESBİH YAPMIŞIM-a2000 EMO

Cevap: HAYATI TESBİH YAPMIŞIM-a2000 EMO

öncelikle herkese teşekkür ederim, kanal kayıt şeklinde yaptım bu parçayı... cem kardeşim senin elindeki alettede olması lazım bu özelliğin

valla bilmiyorum ama yoktur sanırım

çok güzel çalışma olmuş kardeşim ritimlerde ki tonlar gayet güzel tam istediğim tarzda eline sağlık ...

çok güzel çalışma olmuş kardeşim ritimlerde ki tonlar gayet güzel tam istediğim tarzda eline sağlık ...

teşekkür ederim kardeşim...ritmin ayarlarını oynamıştım , eq ayarını ve kicklerin volümünü arttırdım ,

üzerine okusan iyidi gökhan kardesim,tşk

gökhan kardeşim çok güzel çalışma line sağlık niye banlandın acaba senin deomlarından mahrum kalacaz...

gokhan super eline saglik,paylasim icin tesekkurler,ama indiremedim bilmiyorum neden.mersine selamlar......

guzel calisma olmus los_92 kardesim ellerine saglik bende merak ettim neden ban yedigini.

seco_35 kardesim bu siteden douwnload oluyomu ben yapamadimda eger sen yaptiysan paylasirmisin zippyshareyle.