• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

HDD den ritimleri secip Diske nasil atabilirim

serkansarikaya

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
Merhaba Arkadaslar
Dün Temiz birtane korg pa80 aldim icinde 40gb hard diski var .
HDD ye bisürü set attim ve setleei teker teker yükleyip deniyorum . Cogu Ritimllerin sesi bozuk cikiyor ama bagzilari iyi. bu setlerdeki ritimleri orga kayit edip diske atabilirmiyim?

Birde interneten 16mblik flash kart satin alicam satici arkadas istedigin seti yükleyip gönderirim dedi sadece 3.06 yüklü olmasi lazimmis-.- . bildigniz güzel setler varmi? söyle nigde aksaray Ankara yöresi 2/4 agrlikli ritimler
saz caldigim icin önemli olan ritimler.

bügün usb disket okuyucu aldim
anladigim kadariyla 6 tane 1,4mblik disket lazim günceleme yapmam icin . 3.06 guncelemesini indirdim ve icinde sadece birtane bat dosyasi var bunu calistirdigim zaman 1 2 3 disk tak diyemi yükleniyor yoksa farklimi?

Merhaba Arkadaslar
HDD ye bisürü set attim ve setleei teker teker yükleyip deniyorum . Cogu Ritimllerin sesi bozuk cikiyor ama bagzilari iyi. bu setlerdeki ritimleri orga kayit edip diske atabilirmiyim?

Birde interneten 16mblik flash kart satin alicam satici arkadas istedigin seti yükleyip gönderirim dedi sadece 3.06 yüklü olmasi lazimmis-.- . bildigniz güzel setler varmi? söyle nigde aksaray Ankara yöresi 2/4 agrlikli ritimler

anladigim kadariyla 6 tane 1,4mblik disket lazim günceleme yapmam icin . 3.06 guncelemesini indirdim ve icinde sadece birtane bat dosyasi var bunu calistirdigim zaman 1 2 3 disk tak diyemi yükleniyor yoksa farklimi?
kart kimin kartı once onu bilirsek daha oyi bir sekilde yardımcı olmaya çalışırım

kart kime ayit bilmiyorum kart daha elime gecmedi
internetten flash kart diye arastirdim satici arkadas alman .
anladigim kadariyla sifirlanmis kart gönderiyor

Merhaba Arkadaslar

Muhtemelen ya yüklenen set mevcut karta uyumlu değil yada Set e uygun kart yüklü değildir. Orgunuz Hayırlı ve uğurlu olsun

Muhtemelen ya yüklenen set mevcut karta uyumlu değil yada Set e uygun kart yüklü değildir. Orgunuz Hayırlı ve uğurlu olsun
cevabiniz icin tesekür ederim :)

sayenizde butun islerimi hemen halletim :)

orgu güncelledim , 16mblik kart alip ömer karti yüklettim.
1 hafta icinde baya bi bilgi edindim bu forumda:)

kartlari baya arastirdim galiba en saglamlari suan demir kart bütün dosyalari icinde. onu yüklemeye calisacam bakalim olucakmi hdd ile