• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Helvacı Helva

34MRT34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Or700 TR v2
Arkadaşlar "Helvacı Helva" şarkısının alt yapısı lazım okulda program için.. Elinizden varsa atabilir misiniz ? Cok acil..

Cevap: Helvacı Helva

merhaba arkadaşım banada lazım helvacı helva eger aldıysan banada yardımcı olursan sevinirim...

ellerine sağlık carsi_isvicre..yardımın ve paylaşım için çok teşekkürler.

teşekür ederim ellerine sağlık ama ben linki acamadım yardım edermisiniz...:(

dns ayarlarını değiştir.sitede paylaştık.oradan yapabilirsin helvacı..

Ya kardeşim insanalarla dalgamı geçiyorsunuz içerik bile açılmıyor illa yüklediğiniz yerin dowloand bölümüne üye olacağız olsak bile yok yeter ya bir bakın arada sırada link silindimi silindiysede ya yükleyin tekrar yada bu bölüm konusunu kapatın bari bizde boşa zaman harcamayalım eğer sitenin trajı için böyle yapılıyorsa ayıplar olsun derim.........

Ya kardeşim insanalarla dalgamı geçiyorsunuz içerik bile açılmıyor illa yüklediğiniz yerin dowloand bölümüne üye olacağız olsak bile yok yeter ya bir bakın arada sırada link silindimi silindiysede ya yükleyin tekrar yada bu bölüm konusunu kapatın bari bizde boşa zaman harcamayalım eğer sitenin trajı için böyle yapılıyorsa ayıplar olsun derim.........

Bak kardesim siteninde kimseninde tirajla ilgisi yok,zaman meselesi birde yüklenen serverlerde zamanla inkler siliniyor bunu sende bilirsin bende...Burda daha yumusak dille yazi yazssan diger arkadasda oldugu gibi admin yada en azindan bana özel mesaj atip istemis olsaydin sana neden birde yeni link vermeyelim...Bizler müzisyeniz daha duygusaliz,kavgaci degil...Yeni link veriyorum en azindan bir özür ve saygi beklerim,kolay gelsin.
[/URL]http://www.upload.gen.tr/d.php/www/u4cthhw3/helvaci_helva.mp3.html]helvaci helva indir helvaci_helva.mp3 download -[/url]