• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hong kong'da Korg Pa900 alabilir miyiz?

kartol36

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu sitede emeği geçen tüm arkadaşlara samimi Teşekkürlerimi sunarım.

Arkadaşlar üstadlar bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var yardimci olabilirseniz şükranlarımı sunarım.. yardımcı olmasanızda sunarım emin olabilirsiniz bu kadar bilgi paylaşımı olan yer takdiri hak ediyor dimi:)

Üstadlarım kardeşim Hong Kong a gidecek yakın bir zamanda. Benim de aklımda korg pa 900 almak var. Acaba orda bu aletin fiyatları kaç tl bileniniz varmı? Interten araştırma yaptım biraz ama yabancı dil olmadığı için bir sonuca varamadim.. Ayrıca diyelim ki ordan aldık bu aleti bu orgun menüsü akıllı telefonlarda olduğu gibi türkçeye çevirebiliyor muyuz? Bir problem falan olur mu yani? Değerli yorumlarınız için Şimdiden teşekkür ederim..

Cevap: Hong kong'da Korg Pa900 alabilir miyiz?

slm,zaten orgun menüsü ingilizcedir,kardesiniz orda almadan önce bir dil olayina baksin.gümrük ve garanti isinide
arastirsaniz yurt icine girerken sorun cikmasin cunku belirli bir limit koyulmustur getireceginiz esyalarin toplam degerine.saygilar.

Selam korg zaten japon temelli bir kuruluş. Tam fiyat olarak bir bilgim yok ama türkiyeden daha ucuz olduğuna eminim son olarakta zaten dil desteği ingilizce bunda bi problem yaşamazsın ;)

Gumrukte kesınlıkle sorun cıkıyor
buradan daha pahalıya gelır
arkadaşım yedek parca getırttı belırlı bır degerden sonrası vergıye bınıyor
pa 900 bu lımıtı zıyadesı ıle aşar

Evet bu işin gümrük kısmı problem vergi kapsamında ücret alınıyor elektronik cihaz olmasından dolayı bu ücretler biraz yüksek ama kardeşiniz cihazı kapalı kutu değilde kullanmış gibi göstererek belki ücretten muaf tutabilir sonuçta bu şekilde yurtdışından telefon yada laptop getiren çok 1 tane olmasından dolayı sorun çıkmaz diye düşünüyorum bide gümrük memurunun insiyatifinde yinede tam olarak gümrük işlerinden anlayan birine danışmak lazım

Benim arkadaş 2000dolarlık elektronik eşya ile gelmişti hiç sorun olmamıştı ama kapalı kutu değil de kılıf içinde falan getirsen daha iyi olabilir,

01adana
Pa500 onur
Mustafacamci1977
barisbaris1
değerli üstadlarım kıymetli bilgileriniz ve alakanız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağolun. . Sanırım kapalı kutudan çıkarırsak bi sorun olmaz.. menüde de sıkıntı yokmuş.. tekrar teşekkür ederim. .

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri