• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hoparlör wat yükseltimi

• Konbuyu başlatan asos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

asos

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
xd9
arkadaşlar elimde 38 lik 300 wat rapson var 12 yıldır kullanıyorum lakin artık yetmemeye başladı açık alanda yetmiyor kapalı alanda salonda mahalle arasında güzel ama dediğim gibi açık alana gelmiyor bunların watını nasıl yükselttirebilirim yani bobinleri vs değiştiriliyormu acaba değişse nasıl olur bilgisi vede yapmış olanlar yorum yaparsa sevinirim

Cevap: hoparlör wat yükseltimi

Hocam azat et artık rapsonları, yeter 12 yıl kullanmışsın:) Hoparlörün gücünü yükseltemezsin, değiştirmelisin. B&C PL40 tavsiye ederim.

153 vb servo 10 numara bende 6 adet var kurdum mu 6 adet yıkıyom ortalığı

hocam öyle bir sistem olsa adamlar yeni hoparlörü kime satacak :) bir çift daha yeni hoparlör al rapsolarıda yanlarına ilave kullanırsın daha güçlü bir ses elde edersin.
konu serbest konular bölümüne taşındı

RAPSON lar zaten sağır hoparlörlerdir ve kesinlikle watını falan yükseltemezsin neyse odur. Kolay gelsin Saygılarımla,

arkadaşların hepsi doğru soylemiş...wat yukseltmek mumkun değil.....değiştir... istersen sana bende EV ELX 115 sıfır kapalı kutu...var onlardan verebilirim...düsünürsen özelden yaz...

yok zaten hakkı doldu allah razı olsun çoook düğün yaptım onlarla daha ne olsun zaten tek onlar yok rapson kullananlar bilir güzel hoparlördür onlar kim ne derse desin sağır filanda değillerdi .....lakin israf etmek çok kolaydır bir malzemeyi acaba 12 yıldır kar kış soğuk sıcak yağmur dolu neler gördü o hoparlörler hala görüyorlar ama artık yıprandılar sanırım açık havada yetmiyor tabii ama salonda mahalle arasında halen iş görüyor elimden geldiğince israf etmemeye çalışıyorumda ondan watı yükselirmi diye sorum kağıtları mıknatısları pırılpırıl onlarla ekmek yerken iyiydide şimdimi kötü sağır oldular hayır halen yiycem nasip olursa onlarla kına gecelerine vs seslendirme yaparım hiçde kötü değiller ayrıca dedimya allah razı olsun çok ekmek yedik vede yiyceğiz son sesine kadar ayrıca bc aldım 400e800 wat

o bc lerde emekli eder bizi sanırım yeter daa bu kadar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri