• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i.30 500 tl satıyorum

• Konbuyu başlatan bleake
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 2K

bleake

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 600 qt
arkadaşlar daha öncede ilan verdim ama fiyatta anlaşamadık bi türlü. daha öncede dediğim gibi. orgun tek sorunu proğram 3 ve 5 numaralı ve tempo + düğmeler içine düştü. basit bi şekilde tamiri olur. ben bu şekilde alırım diyen varsa ben adanadan numan. telefon 05462782315. müzikle filan uğaşamıyorum bide bıraktığım için evde tozlanıp duruyor. bu fiyatada bulabilirseniz ne alaaaaaa.alet 3 senedir bende ve evden çıkmadı. fiyatıda tamı tamına 500 tl. bedava denebilir. taş gibi org zaten. isteyenler önce sms atsın teli duymayabilirim çünkü fabrikada çalışıyorum. saygılar. sakın kimsenin aklına kötü bişe gelmesin alet çalıntı filan değil.

Cevap: i.30 500 tl satıyorum

dediğiniz gibi sadece 3 arızası varsa ben alabilirim aleti ekranda hernagi bir problem yoktur umarım birde

ben istanbuldayım aleti ya istanbulda tanıdığınız varsa ona yollayın ben ona ödemeyi yapar alırım veya aleti yollayın ücretini adınıza havale edeyim

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ekranda herhangi bir sorun yok kardeş. yollarım ama kargo ücretine malesef karışamam.

istanbulda tanıdığım var. ona gönderebilirim

dediğiniz gibi 3 arıza ise bana yollayın kargoyuda karşılarım ama tanıdığınıza yollarsanız o bana elden getirsin tanıdığınız istanbulun neresinde ben küçükçekmecedeyim nasipse alırız aleti,

Saygılar

İlan güncel mi?

ilan güncelse ben adanadanım aleti alabilirim 0542 266 66 57 0507 302 22 57 mesaj bırakırsanız size dönerim

aleti alma sebebiim ilk aletimdi satmak zorunda kaldım şimdi fırsat olursa alırım saygılar

Kardesım mrb kulladıgım erx 5 ı satıytorum takas dusunurmusun