• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i just called to say i love you - pa500tr demo

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Yoldan geldim, deli gibi yorgunum. Ama muzik aski:) hucum kayit denedim. Daha demomu dinleyemeden sizlerle paylasiyorum:) ferdesu hanima yardimi icin de tesekkurler ayrica.. Hatalar affola

Cevap: i just called to say i love you - pa500tr demo

Super :)
Cocukluk yillarima gittim...
Seni seviyorum demek icin aradim demis usta ;)

Birine sadece seni seviyorum demek icin aradim... Diyebiliyorsak cok sansliyiz:)

çok güzel olmuş ugurtheorca.birazcık ritim kayması vede akor eksikleri olsada hücum kayıt olarak çok iyi.her geçen gün daha harika şeyler çıkıyor.çok istekli ve başarılısın.insanın istedikten sonra yapamayscaği şey yok demekki.tebrik ediyorum.çok sevdiğim bir şarkı vede büyük bir zevkle dinledim.emeklerine sağlık.

Yol katediyorsunuz.Sizi dinlemek her yeni çalışmanızda daha keyif veriyor.Emeklerinize sağlık.

çok güzel olmuş ugurtheorca.birazcık ritim kayması vede akor eksikleri olsada hücum kayıt olarak çok iyi.her geçen gün daha harika şeyler çıkıyor.çok istekli ve başarılısın.insanın istedikten sonra yapamayscaği şey yok demekki.tebrik ediyorum.çok sevdiğim bir şarkı vede büyük bir zevkle dinledim.emeklerine sağlık.

cok tesekkurler.. Sanirim yorgunluktan kaydi ritim ve akorlar :) ama azim ettim bu aksam calcam bu sarkiyi diye:) yarin daha ozen gosteririm artik

Yol katediyorsunuz.Sizi dinlemek her yeni çalışmanızda daha keyif veriyor.Emeklerinize sağlık.

cok tesekkurler :) onur duydum.. Sayenizde ogreniyorum yavas yavas

tebrikler hocam

Ferdesu hocanın da dediği gibi ileri geri kalışlar olmakla birlikte ritim, akor melodi üçlüsü doğruya yakın. Devam...

Tesekkurler.. Insallah daha iyi demolar paylasirim