• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i30 klavyem power yapıyorum açılmıyor acil yardımınıza ihtiyacım var hocalarım

korgi30

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
i30um açılmıyor ekran gelmiyor bi kez daha yapmıştı ama ozaman açılmıştı bu sefer bi arıza çıkarıcak gibi devreler yansa içerisinden koku felanda gelmiyo ne yapamalıyım programla ilgili bi sorun felanmı şimdiden tşkler saygılar

besleme katında sorun olabilir,yada soğuk lehimlerinde.bence uğraşma ve en yakın bu işin üstadına açtır ve kontrol ettir.Kavun değil bu kıçını koklayarak içini anlayasın..öyle sormakla olmaz bu işler..

biraz yeniyim hocam besleme derken? birde cihazın kaldığı yer soğuk çalmak için sıcak yere gtürüyorum ondanda olabilirmi? ben yarın götürücem zaten cihazı bi kez daha yapmıştı böyle ondandır felan diyodum ama sabahtan beri aynı.. ilginize tşk ederim hocam..

besleme derken,elektriğin içeri girdiği ve dağıldığı entegre.onda da sorun olmuş olabilir

.............

Moderatör tarafında düzenlendi:
benimde başıma böyle birşey geldi org arasıra açılıyo gidip geliyodu garip garip
org u pirize bağladığın güç kablosu soketin ordan zamanla zedeleniyo eziliyo içten kopuyo vs benim org un ACV GİRİŞİ ile bilgisayarın güç kablosu aynı olduğunda pc nin kablosunu taktım çalıştı sorun kablodaymış yenisini aldım tık yok
belki senin kide böyle bişeydir saygılar..

Cevap: i30 klavyem power yapıyorum açılmıyor acil yardımınıza ihtiyacım var hocalarım

ve-veya-değil kapısı yanmış olabilir kardeşim

Cevap: i30 klavyem power yapıyorum açılmıyor acil yardımınıza ihtiyacım var hocalarım

elektronıkcısın glba sende bnm gıbı :d

Besleme kartı yanmış olabilir dostum benim klavyenin yanmıştı DTL serviste değişti bayada para tutuyor umarım daha basit bir sorundur.