• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i30 ümit.set demolar

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba arkadaşlar korg i30 yenileme çalışmam çerçevesinde yeni ritimlerimin demoları aşağıdadır daha setin bitmesine zaman var sadece ritimlerden örnek koydum set daha tamamlanmadı baya zor oluyor çünkü ritimleri korg pa yamaha ritimlerinden konvert ediyorum yorumlarınızı bekliyorum

emeğine sağlık başarılar dilerim...

hocam ritimler gayet güzel gözüküyor fakat aynı midi gibi sesler canlı bir şekildede işitmek isteriz.hocam ritimeri ayarladıktan sonra ses lazım olursa sitede yayınladığım arap setlerin içindeki sesler bakmanı tavsiye ederim , kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
ritimlerdeki introlardaki sesler general midi sesi o yüzden öyle çünkü i30 da sample yok karşılık gelen sesler bunlar ama ritimler basbaya canlı çalıyor çünkü orgtan direk kayıt yaptım mp3 şeklinde istersek bu sesleri başka seslerle değiştirebiliriz ben pek önemsemedim o yüzden böyle

başarılar darbuka kiti gayet başarılı en kısa zamanda tamamını bekliyoruz i30 useviyoruz sevdirenlere emek verenlere üstadlara saygılar

hocam her türlü yardıma desteğe hazırım...kolay gelsin...

Oldukça iyi görünüyor. Emeklerinize sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

abi ellerine sağlık kitler sağlam vuruyor.. sabırsızlıkla bekliyoruz setii...kolay gelsin

"PİYANİST ŞANTÖR" arkadaşım, öncelikle çalışmalarında başarılar dilerim.

Benim bir sorum olacaktı: "Hazırlıyor olduğun i30 setini ,KORG İS50'mde kullanabilir miyim? Yani is50 bu dosyaları tanır mı?Şundan soruyorum, bu is30,40,50,50b serilerinin ritimleri i30 da yazılıyor.Uyarsa çok sevinicem :)

Şimdiden teşekkürler...