• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

i30 varyasyon kopyalama nasıl

orbay74

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg i30
aynı set içindeki varyasyon nasıl koyalanır veya başka setten varyasyon yükleniyormu yeniset oluşturmaya çalışıyorum i30u daha kapsamlı çözmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim VE başka setten tek ritmyuklemenin pratik yol varmıdır taşekkürler

korg orglarındaki bu set hikayesi varya insanı bezdiriyor resmen ben bu işleri çok yaptım en son i30 a pa serisinden ve yamaha dan ritimler konvert ettim ama en son vardığım nokta sıfırdan ritim yazmak en kolayı ve zaten i30 da cevo set güzel zaten batı ritimlerde güzel ben bana lazım olan ritimleri kendim yazdım bir kısmını ihtiyaç oldukça yazıyorum bu şekilde cevo seti geliştiriyorum ama çok yavaş ilerliyor başka orgumda var i30 bu haliyle bana yeterli

evet dostum ı-30 da rıtm varyasyonlarını bırleştırmek cok zor oluyor. en basıt balanslar veeşlık sesler bırbırıne uymuyor onun için rıtmı baştan kendın yazman daha rahat.ben hep oyle yapıyorum hatta sequncer şarkı kayıtlarını bıle rıtm yazar gıbı yapıyorum .kolay gelsın.

Bu ritimi nasil yaziyosunuzz arkadaslar o kadar ritim yukluyomm hic birinden bi se anlamiyomm

Cevap: i30 varyasyon kopyalama nasıl

i30orgçular acaba cevonun en son yazmış olduğu seti varmıdır. olan yayınlarsa sevinirim .selamlar..