• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ibretle seyrediniz ve kıymetini biliniz kendinizin

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1

evet arkadaşlar çok etkilendim açıkçası

Cevap: ibretle seyrediniz ve kıymetini biliniz kendinizin

bende çok etkilendim ve duygulandım.bir şeylerden şikayetçi olduğumuz zamanlarda bunu izlemek gerek bence.

Teşekkür ederim.

Bu arkadaşın videolarını okullarda da göstermeye başlamışlar. Azmin başaramayacğı bir şeyin olmadığına tipik örnek. Teşekkürler paylaşım için...

halimize sonsuzzz şükürler olsun

ya hep şikayet ederiz neler var dünyada hiç düşünmeyiz

"Ayakkabılarımı beğenmez ve şikayet ederdim, ta ki ayakları olmayan adamı görünceye kadar..." Bu sözü bir çoğunuz okumuştur. Elimizde olanlarla başarabileceklerimiz, sınırsızdır... Yeterki isteyelim. Bu güzel paylaşım için teşekkürler.

hayatı felsefesiz yaşayan insanlardan açıkçası birşeyler beklemek yersiz olur. felsefe derken sokrates gibi değil tabiki. yaşam bizlere sevineceğimiz olanakları verdiği gibi kimi zaman bizi bir zaman belki bir ömür kadar mutsuzluğa itecek olaylarıda yaşatabilir...

videoyu şükür mantığıyla ele almak bana yanlış geliyor. Yaşamdaki her zerre Yüce Allah'ın şekillendirmesiyle meydana geliyor. kimisi tam kimisi yarım ama yaradan bir. burda örnek alınacak tek yan bence videodaki yaşam dolu insanın hayata baktığı penceredir.

paylaşım için tşk.

insanlar bazen sahip olduklarından fazlasını ister bu allahın bir lütfu ama bu insana iki kol iki ayak vermemiş ama ona öyle bir sabır öyle bir azim vermişki var olanla yetinip onlarla mutlu ve güleryüzlü olmayı hayata bağlanmayı başarmış

şükrümüz daim olsun inşallah,paylaşım için teşekkürler

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri