• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Içinde kasik alkıs olan kıt varmı?

cagdas68

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.dogantarlamuzik.de.tl
Enst.
baglama org
sevgılı arkadaslar ıcınde kasık alkıs olan kıt ısmı bılen arkadaslardan rıcam ısmını vere bılırlermı saygılarımla tesekur ler

Cevap: Içinde kasik alkıs olan kıt varmı?

sevgılı arkadaslar ıcınde kasık alkıs olan kıt ısmı bılen arkadaslardan rıcam ısmını vere bılırlermı saygılarımla tesekur ler

çağdaş abi içinde kaşık çatal olan kit yoktur :D

abi eğerki bu tarz sesleri kullanmak istiyorsan ya ritime yapıştıracaksın yada pad tuşlarına atayacaksın,

eğerki ritime nasıl yapıştırırım dersen,

hangi ritime yapıştırmak istiyosan o ritimi seç,record tuşuna bas,current style edit seç,ritimin kalıpları karşına çıkacak,kaçıncı varatıona eklemk istiyorsan onu seç o varatıonuda belirle,sonra klavye tuşlarından ritime yapıştıracağın sesi bul,start tuşuna bas ve ritime göre klavyeden eklemk istediğin misal alkış tuşuna basarak kaydet ve daha sonra write yap olay tamamdır

padlara nasıl atıpta kullanırsın,

disk tuşuna bas page tuşları ile ilerle sayfa kaçtı tam olarak hatırlamıyorum,4 adet pad ayarları var,birinci pad da koma olduğu için Quarter yazar,2 3 4 üncü padlara sesleri yerleştirebilirsin,

misal ikinci pada alkış sesi atayacaksın diyelim,2 seç tempo tekerleği ile alkış sesini bul,alkış sesini bulmak içinde her ses seçmende ikinci pad tuşuna bas sesleri dinleye dinleye bulursun,,sonra write yap bu kadar,müzik çalarken daha sonra ne zaman alkış sesi kullanmak istiyosan ikinci pad tuşuna bastığın zaman alkış sesi çıkar,bu şekilde pad tuşlarına görev vermelisin

kolay gelsin

Cevap: Içinde kasik alkıs olan kıt varmı?

yaw zafer gardasım sende olmasan halımız nıce olur gercekten tesekur ederım abi ben varıtona yapıstırıyorum alkıs dıye wırıte yapınca baska ses cıkıyor ya benım kulaklarda var sorun kasık dıye eklıyorum baska ses cıkıyor kayırt edınce padları bulamadım dedgın sekılde bakıyoruım ama olmuyor ugaracagım bakalım