• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İçki masasında hangi parçalar çalınır :)

zeki-molla

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 800
Başlıkta belirttiğim gibi... Sizin fikirleriniz nelerdir :)

Cevap: İçki masasında hangi parçalar çalınır :)

Kaç Kadeh Kırıldı (Unutamadım)
Acımıyorsan
Sevmekten Kim Usanır

Damar arabesk çalda ne çalarsan çal :d kafa trilyon olunca hepsini müslüm gürsesden zannediyorlar :d

Ayhan asan alı tekınture cengız kurtoglu muslum gurses bıkactane tsm

çaldığın kişilerin zevkine göre değişir ama genelde TSM çalınır.birde fasıl müzikleri.

çilingir sofrasın da bir dinleyici olarak.hakan taşıyan dokror,orhan baba akşam güneşi,ferdi abi içime doğmuştu sanki,artık sevmeyeceğim,yıkıla yıkıla,bir de tsm hitlerini seviyorum.

çoşturacaksan gülüm benim muhabbet bağı yar saçların tarzı şarkılar ağlatacaksan kaç kadeh kırıldı duydum ki unutmuşsun vs... istek gelir zaten merak etme.

ıckı masasındakı kesıme de baglı ama elıt bı durum yoksa:carsamba ,ordunun dereleri,ormancı,yesıl ordek,ela gozlum vs..sonra tsm meyhane muzıkleri karısık.sevmekten kım usanıor,at kadehi elınden,ömcürmce hep adım adım,aksam oldu,bitmeyen cile,gezdıgım dıkenlı ask yolları,kucuk yasta aldım sazı..gıbı hareketlenerek devam...bı bakmısın en son mısketle oynuo alemcıler... fınısh .)

yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim iyi bilgilendirme oldu :)

hocam içki masası derken. bu masa arkadaş arasında bir toplantı gibimi yoksa müzikhol trzı biyerdeki masamı? çünkü bu masalar kurulduğu ortama göre değişiklikler gösterir. bir mekandaki masaya ne çalsan dinlerler bir iki tanede istekte bulunurlar. ama arkadaş arasında kurulacak bir masa (Allah esirgesin) imkanları sıırları zorlayan istekler ve ilk bir saatten sonra herkezde baş gösteren tatminsizlikler meydana gelir. seni kendi haline bırakmazlar ki kafana göre program yapasın. herkez alakasız şarkılar istemeye başlar kafanı karıştırırlar yaptığın işten soğursun tavsiye etmem :) her halükarda çalacağın eserleri arkadaşlar yukarda belirtmişler zaten kolay gelsin..