• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

iki defa yardım istedim ama sonuç yok

loveislie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar iki defa set konusunda yardım istedim evet bu sitede setler var ama istediğim gibi bir set bulamadım bana x seti yüklüyken başka bir setten ses alma olayını anlatacak bir arkadaşım yok mu belki bilenler göremmiştir konuyu diye tekrar açtım kusura bakmayaın bide gerçekten sesleri ve ritimleri güzel setler varsa paylaşırsanız sevinirim

Cevap: iki defa yardım istedim ama sonuç yok

hocam cihazın markası korg pa800

arkadaşlar iki defa set konusunda yardım istedim evet bu sitede setler var ama istediğim gibi bir set bulamadım bana x seti yüklüyken başka bir setten ses alma olayını anlatacak bir arkadaşım yok mu belki bilenler göremmiştir konuyu diye tekrar açtım kusura bakmayaın bide gerçekten sesleri ve ritimleri güzel setler varsa paylaşırsanız sevinirim

hocam kullanım ve editleme fonksiyonları olarak pa 500 ile pa 800 aynı olduğu için,kısaca şöyle tarif edim sizlere

sesleri veya ritimlerinizi almak istediğiniz set usb ye yükleyin,orgtan usb yi açın,
media tuşuna basın

peferenc..basın,

karşımıza style factoring ..gibi yazılar çıkacak kutucuklardaki işareti kaldırın,

sonra load basın

usb ye yüklediğiniz seti bulun ve open basın,

sesleri almak için (ritimleri açıpta yüklemek için style seçin)sound seçin ve open basın

karşımıza ses bankaları çıkacak bankalardan birini seçin open basın

bankalardaki sesler ekrana gelecek,hangi sesi almak istiyorsak onu seçin ve load basın

size nereye atmak istediğinizi soracak ve isim yazmanız gerekecek isim verin ve selct seçerek sesi nereye atacaksanız hangi bankaya atacaksanız orayı seçin ve tekrar load basarsanız o ses oraya kaydetmiş olursunuz,

eğerki ritim almak istiyorsanız yukarıdakilerin aynısını style bölümüne uygulayınız,dosyaları ve sayfaları close basarak kapatabilirsiniz,

kolay gelsin iyi çalışmalar

seslerini ve ritimlerini almak istediğiniz

hocam teşekkürler böyle yapınca sesi aynene alabiliyor muyuz değişikli olmadan tıpkı o set yüklüymüş gibi çalıyor mu ses

sesi orjinalinde her neredeyse (user 1- user 2) aynı yere yüklersen adresini otomatik olarak tanır efekleri, ayarlarıyla sendede aynen olur o ses. performance yide yükle ama o sesin. performanceyi seçince o adresteki sesi otomatik görücektir alet.

sesi orjinalinde her neredeyse (user 1- user 2) aynı yere yüklersen adresini otomatik olarak tanır efekleri, ayarlarıyla sendede aynen olur o ses. performance yide yükle ama o sesin. performanceyi seçince o adresteki sesi otomatik görücektir alet.

evet aynen doğru,benim anlatmış olduğum şekilde sesi ilk önce sound bölümünden alıp sound bölümüne at,perform bölümünden alıp perfor bölümüne at,

neden saund bölümünden atıyouz,eğerki sizin beğendiğiniz seslerdeki karışım olan sesler sizin kullandığınız sette yoksa o yüzden atıyoruz varsa atmana gerek yok sesi,direk performdan al at,o zaman sorunsuz okur

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri