• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ilan panomuz Artık denetimde..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Son zamanlarda hızla çoğalan ilan panosu kuralları ihlallerine karşın artık açılan ilan konuları denetime tabi tutulacaktır..

ilan panosu kurallarına ve örnek ilan açma konusuna uymayan ilanlar yayınlanmayacaktır..

ilan panomuzda kural ihlali olan ilanlarda kaldırılacaktır..

bu konudaki ciddiyetimizi anlamanız gerekmektedir.. burası yıllardır müzik camiasına hizmet veren bir adrestir.. bir link yapıştırıp ilan veremezsiniz..

ilan bölümü kuralları

örnek ilan konusu açma şekli.

iyi forumlar..

Cevap: ilan panomuz Artık denetimde..

aynen katılıyorum.. belki ilanı veren şahıs samimiyetiyle verdiği ilanda açıklamasını yapıyor fakat buişin vebalinin nekadar ağır olduğunu hala kanıksayamamış arkadaşlarımız çok malesef.. yani bişeyi anlamak için illaki canımızmı yanmalı? bencede bu kurallara harfiyen uyulmalı uymayanlara yayın hakkı verilmemeli..

konu günceldir.. uygun olmayan ilanlar kaldırılmaktadır.. yeniden kurallara uygun açılan ilanlar yayınlanacaktır..

forum kurallarına uymayan 7 den fazla ilan konusu onaylanmamıştır.. 1 ilan kurallara uygun görüldüğü için onaylanmıştır.. konu güncel.. okumayan kalmasın lütfen..

bencede herkes kurallara uysa daha güzel olur,
satılan ürün hakkında detaylı bilgi resim ne varsa burada eklenmedikçe zaten ilana bakanda olmuyo,
resim
fiat
mekan
ulaşabilinecek numara bunlar şart,
bu kural zaten hepimizin menfaatine,satacağımız ürün daha hızlı satılır bu kurala uyarsak

Vallahi ekleyenleri gördüğüm için ben de link olarak vermiştim.Kusura bakmayın, özür dilerim.

Ben bir şey söylemek istiyorum, Bu Trakya Müzik sitesinde, çeşitli üç kağıt konuları bilipte, adam sende deyip, bana ne diyen insan, bu siteden def olsun gitsin. Site yönetimi adeta interpol değilki. Nerden bilsin. Ellerinden geleni sivil bir halk olarak yapmaya çalışıyor. Kanuni hiç bir yetki verilmemiş. Yine de hiç bir mecburiyeti olmamasına rağmen yardımcı olmaları büyük bir lütuf. Bu da sitenin hikmet sahibi, her mağdurun herhangi bir konuda yanında olmanızı (her konuda tüm üyelerin) hep sağlamıştır. Şunuda eklemek istiyorum. Burası bir müzik sitesi ise, alım satımların müzikle ilgili olmasını tavsiye ederim. Şayet mobilya, sebze, nalburiye, emlak, araba gibi v.s. malların alım satımları, (gibi alakasız) hiç yakışı kalmaz ve boşuna risk altında kalmamalıyız, Zaten müzik bile başlı başına bir sorun. Ne diye bizi ilgilendirmeyen konulara girip siteyi boşuna zor durumlara sokmaktayız. Bunuda hiç anlamış değilim. Kanunen başımızı hiç yoktan belaya bulaştırmamak lazım. Yinede siz bilirsiniz..............!!!!!!!!!!!!!!!

yavaş yavaş ciddiye almayan üyelerimiz artık işin ciddiyetini anlar lar umarım

güncel kalsın