• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ilk.aşk.ilk heyecan

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Henüz 16 yaşındaydım memlekte yaz tatiline gitmiştim köyde gezinirken bi kıza vuruldum benim gibi yaz tatìline gelmiş meğerki anne tarafından 3.kısım uzaktan akrabam ne yapsam ne etsemde konuşsam araştırırken duyulmuş sen gel köyün orta yerınde bağar çağar tabi rezil olduk tabi gönül ferman dinlemiyo bi şekilde numarasını buldum tatil bitti kıbrsta otelde çalışıyodum hergün msjlar aşk dolu sözcükler yok abi razı olmuyo sonradan öğrendim babamla babasi çok iyi arkadaşmış

Cevap: Ilk.aşk.ilk heyecan

Eyvah dedım babası assubay bide 1hafta izinden atladım gittim kıbrıstan kırklareline kızın evine babasıda evdeydi bak ali oğlum eğer kızımında niyeti varsa neden olmasın dedi ama nerde yüzümüze bile bakmıyo osene muazez ersoy geldi otele tum cesaretımi toplayım makyaj odasına gırdım durtmumu anlattım işten kovulma riskını göz önüne alarak yalvar yakar telefon actırdım muazzez ersoya telefonda ettıgı sozler şu ben o adamı sevmıyorum benı bıdaha rahatsız etmeyi kessın o gun hıc kullağımdan gitmez sanatçının verdiği nasihatlar bak ali kardeşim o kız senin kalbini senin aşkını haketmiyo inan ilerde engüzeli seni bulucak son...

alicim bune ya.. :) küçük emrah filmlerini anımsatan bi öykün var.. şaka biyana ilk aşklar unutlmuyor mutlaka.. sana yaz aşkım adlı şarkıyı tavsiye ederim.. ege söylemişti.. tam senin hikayen..

arabesk ogunden bugune aliskanlik kaldi suan yazdin kalbimeyi dinliyorum gozlerim doldu suan kibristayim bu yuzden aklima geldi bu sarkinin altyapisini istiyorum senden

Her şey nasip-kısmet meselesidir derler. Olmadıktan sonra olmaz. O yüzden her şeyin hayırlısını dilemek lazım. Bence gün doğmadan neler doğar. Zaman her şeyin ilacıdır. Kötünün kötüsü, iyinin iyisi ve güzelin güzeli her zaman vardır.

her şey nasip-kısmet meselesidir derler. Olmadıktan sonra olmaz. O yüzden her şeyin hayırlısını dilemek lazım. Bence gün doğmadan neler doğar. Zaman her şeyin ilacıdır. Kötünün kötüsü, iyinin iyisi ve güzelin güzeli her zaman vardır.

kardelen çiçeğim adlı besteyi ona yazdım buarada şuan bir başkasıyla evliyim çok mutlu bi yuvam var

Dıleyen arkadaslar ılk askınını ılk heycanını yazabılır

frden slmlar valla sen baya hizli yasamisin valla cok guzeldi ya

Yokbe burhan abı ne hızlı yasaması 15 yasında basladım calısmaya

valla ali tr nin kaderi bu 13 15 yas dedini elin is tutcak