• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İlk Çiftetellim:)

• Konbuyu başlatan maxman
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 4K
Cevap: İlk Çiftetellim:)

teşşekkur ederım abıcım yorumun ıcın.

bence zamanında nota basımı,biraz daha calacağın parcayı süsleyecek melodı olusturma,,koma sorunun var,,onuda halledersen bunları yapabilirsen sorunun kalmaz,

bu arada sen bu işi yaparsın,,,yukarıda saydıklarımıda rahat yaparsın,,,gayet basarılısın,,1 sene sonra daha güzel yerlere gelirsin,,bol bol calısman gerekir,,,bi zamandan sonra parmaklar kendılığınden yerini buluyo zaten,,,kolay gelsın kardeşim

Yourumun ıcın teşşekkur ederım abıcım

acayip olmuş kardeşim:) komayı yalnış yere vermişsin, bir de o transpoze kaç öyle yaaa :)
ama gerçekten tebrik ederim.

transpose +1 :) tebrık ederım derken gercek anlamdamı yksa mecaz anlamdamı :) bıde komayı hangı notalara hangı oranla wermelıydım

transpoze +1 iken sol(g) ve re(d) notalarına koma verilmelidir...

Daha iii olacak calisman lazim iş sadece 2 telliyle bitmiyo ama bol bol caliş

moruk çok süper ama yani biraz daha hızlı olsa fena olmazmış daha güzel şeyler cıkacağına eminim....

Teşekkür ederim üstadlar koma verme tekniği için de teşekkür ederım.

Arkadaşlar konuyu daha fazla uzatmak ıstemıyorum ama birşey daha sorcam. Ben R den çalıyorum.Bu notada hangı notalara koma verılmelıdır acaba

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 20 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 23.3%
  • Hayır

Oy: 3 10.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri