• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İlkkez Düğüne işine girmeye karar verdim ama yardıma ihtiyacım var !!!

piyanist_90

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Piyano_ PA80 org
Merhaba değerli Müzisyen dostlarım. ben 9 sene piyano eğitimi aldım 2 sene önce korg pa80 org aldım askerliğimi bitirdim çok yakın bi zamanda orgla bildiğiniz evlenenlerin düğün töreninde,kına yapanların ve sünnet eğlencelerinde çalmak istiyorum ama haftada kac düğün yaparım? düğün başına ne kadar kazanırım hiç bir bilgim yok bana yardımcı olan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İlkkez Düğüne işine girmeye karar verdim ama yardıma ihtiyacım var !!!

cok komik bir soru bence her yorenin kendine göre fiyatı var haftada kac dugun calarsın onu kim nerden bilsin :) tesisatın ve piyanistligin iyi ise haftada 2 dugun calarsın zaten haftada kac dugun yapıyorlar hafta ici kac yöremizde dugun yapıyorlar bunu kim nerden bilecek her yörenin farkli dugunleri var ama genelde cumartesi ve pazar dugun olur oda senin tesisatına ve parmaklarına ve sesine baglı ustadım sözun kısası hersey senin elinde basarılar

Cevap: İlkkez Düğüne işine girmeye karar verdim ama yardıma ihtiyacım var !!!

Tesisatını Saglam Tut Elinden Geldiginde Müzikal Teklonojiyi Takip Et Tabi Yoreye Gore Degişir Ama Ne Kadar Katile Müzik O Kadar Cok İş O Kadar Cok Money Gerisi Sana Kalmıs

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri