• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

inşallah devamı gelir.

avsarbeyi32

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or plus 700
sevgili üstadlar yaklaşık 7/8 aydır hobi amaçlı, notalarla org çalarak bişeyler öğrenmeye çalışıyorum. bu gün ilk defa kulaktan, ibrahim tatlısesin (benim hayatım) şarkısının melodisini çıkardım.kulaktan çalamayacağım diye çok korkuyordum.ama inat edince olacak galiba.işallah zamanla gelişir diye düşünüyorum.bu forumun da bana katkıları çok oldu.emeği geçenlerin ellerine sağlık diyorum.bu sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.

akşam akşam bu yaşta çocuk gibi sevindim ya hayret.:)

Cevap: inşallah devamı gelir.

Tebrikler :) umarım en kısa zamanda istediğiniz düzeye gelirsiniz.Herhangi bir konuda yardımımız dokunabilirse söylemeniz yeterli...

bende sizin adınıza çok sevindim.zamanla çok iyi işler başaracağınızdan kuşkum yok.DreamSongs arkadaşımızın dediği gibi her zaman yardıma hazırız.iyi çalışmalar dilerim avsarbeyi32.

Öğrenmenin yaşı yoktur Avşarbeyi32,Son nefesimize kadar öğrenicek şeyler asla bitmez,ne kadar bilirsen bil,bildiklerin sahildeki kum tanesi kadar bile değildir,Ayrıca inatla öğrenme çabanı da takdirle karşılıyorum,zira işin anahtarıda odur,kolay gelsin..

Merak var..İstek var.. Bundan sonrası azimdir. Devam abi..:)