• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

insan vb.efectleri pad'a atmak,kilitlemek

• Konbuyu başlatan srkn76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

srkn76

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Psr A3000
Merhaba arkadaşlar,
Tyros 2'de insan sesi vb.effectleri pad yaptım fakat transpoze yaptığım zaman bu effectler kayıyor.Acaba bu efectleri padlarda nasıl kilitlerim?Ritm yazarken sorunu çözdüm fakat pad yaparken çözemedim.

Cevap: insan vb.efectleri pad'a atmak,kilitlemek

İnsan sesleri gibi oluşturduğunuz effect'ler SES DOSYASI olarak nitelik taşıyor yani DRUM KIT niteliği taşımıyor.. Bu yüzden tranpose yapıncada haliyle kayıyor..

Bunu kilitleme şansınız yok :( Çaldığınız sesler genelde ne ise, ona göre multipad hazırlayın..

Cevap: insan vb.efectleri pad'a atmak,kilitlemek

İnsan sesleri gibi oluşturduğunuz effect'ler SES DOSYASI olarak nitelik taşıyor yani DRUM KIT niteliği taşımıyor.. Bu yüzden tranpose yapıncada haliyle kayıyor..

Bunu kilitleme şansınız yok :( Çaldığınız sesler genelde ne ise, ona göre multipad hazırlayın..

sağol batuh bende o zaman ritime ekleyip,ritm pad kısmını açıp kapatacağım sanırım .Kanun cırtlama sesini de öyle yapıyorum rtim pad a yazıp açıp kapatıyorum.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri