• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

iphone ile yamaha baglantisi

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
Bagaslayin belki sorulmustur

yamah s770 i iphone ile baglamak istiyorum

fakat hangi kablo ile baglanti kurabilirim koma yi iphoneden vermek icin midi üzerinemi baglanti kuruluyor yoksa usb üzerinemi

konu hakinda en ufak bir bilgim yok kablonun ismini veyada resimini yazarsaniz veyada yayinlarsaniz cok memnun olrum

simdiden cok tesekür ederim tekrardan konu belki daha önceleri gündeme gelmis olabilri

saygilarimla

sanirim bu konuda hic kimse yardimci olamiyacak saglik olsun gereken bilgiyi baska yerde bulurum sanirim

ama üzülerek söylüyorumki bidaha yamaha almak icin 1000 kere düsünmem gerekecek yilarca korg kulandim en ufak bir problemde bile ustalar yardimci oldular
Kötü alet olmasada paylasim malesef sifir
daha öncede yamaha a3000 orginal seslerini rica etmistim bir kisi bile paylasmadi
bilindigi kadar elektro baglamada cok zayif bir arada elektro baglama ses veyada sampel istedim onada kimse cevap vermedi
korg kulanan arkadaslari simdi daha iyi anliyorum neden yamaha asla dediklerini daha iyi anliyorum insanin basina gelince anliyor keske roland ea7 yi yamaha ile degismeseydim en azindan roland tr herkonuda destek cikmaya calisiyor hemde ücretsiz ücretlide olsa fark etmez benim icin önemli olan destek yardimlasmak paylasmak

kendi görüsümce tekrardan KENDI GÖRÜSÜM yamah sadece arap ve avrupa ayarinda bir org türk müzgine hele hicte yakismiyor
kendi yamaha sitesinde bile arap ritimlerle dolu bizim türk ritimlerine bakilirsa veyada set konusunda sadece 1 tane oda 89 euro ya satiliyor dinledim yükledim emo yu almasaydim yamahayi cöpe atsam daha iyi olurdu

saygilarimla

Son düzenleme: