• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İranlı Şehram Kart Ve Setleri Aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StarPiskopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 Korg Pa80
Arkadaşlar benim korg pa80 orgumda ağrı yöresi için iranlı şehramın ritimleri sesleri falan vardı. Bi aksilik oldu ve silindi. Yedeğide bende bulunmamaktadır. Sizden ricam eğer sizde iranlı şehramın kartları setleri falan varsa atabilir misiniz ? Belki aramızda doğuda müzisyenlik yapan arkadaşlar vardır, elinizde iranlı şehramın kart yedekleri setleri falan varsa atarsanız çok sevinirim.

Cevap: İranlı Şehram Kart Ve Setleri Aranıyor

Buyur kardeşim

Sanırım budur rar şifresi isterse bende bilmiyorum kolay gelsin Saygılarımla,

Ancak içinde 2 adet bin dosyası var.Set yoktur

Yok RAR şifresi o değildir kiyli24 kardeşim

Bizzat denedim muzaffer abi sıkıntı yok :)

Bin dosyasını yükleyecek ama kartın bikgisayar aparatı yok kardeşimizin elinde sizden rica etsek bu kartın crd formatını bulabilirmiyiz üstadlarım ben tarif ettim arkadaşımıza ritimlerin çoğunu editledi fakat kartın içinde olan kitler yok elinde birde şöyle bişey varbarkadaşımızın sorunu ses bölümünde çift lamba yanmıyor performans bölümünde kartında bi sıkıntı var desek style bölümünde çift lamba yanıyor fakat haliye kartın içindeki kitler olmayınca kartın içindeki ritimleri çalmıyor haliyle acaba bu ses bölümünde çift lamba yanmamasının sebebi ne olabilir yani kartın içindeki ses dosyalarını okumuyor org yada başka bi sorun var biz görüştük konuyu açan kardeşimle virüs temizleyeceğim derken sistemsel bi hata oluşmuş olabilirmi

Bin dosyasını yükleyecek ama kartın bikgisayar aparatı yok kardeşimizin elinde sizden rica etsek bu kartın crd formatını bulabilirmiyiz üstadlarım ben tarif ettim arkadaşımıza ritimlerin çoğunu editledi fakat kartın içinde olan kitler yok elinde birde şöyle bişey varbarkadaşımızın sorunu ses bölümünde çift lamba yanmıyor performans bölümünde kartında bi sıkıntı var desek style bölümünde çift lamba yanıyor fakat haliye kartın içindeki kitler olmayınca kartın içindeki ritimleri çalmıyor haliyle acaba bu ses bölümünde çift lamba yanmamasının sebebi ne olabilir yani kartın içindeki ses dosyalarını okumuyor org yada başka bi sorun var biz görüştük konuyu açan kardeşimle virüs temizleyeceğim derken sistemsel bi hata oluşmuş olabilirmi

abi o sistemsel hata yaktı beni :( org 2-3 saat açık kalsa aniden enstrüman sesi kısılıyo. ritim sesinde sıkıntı yok ama enstrüman sesi durduk yere aniden kısılıyo kısık geliyo. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri