• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

is40 seti buyrun...

selahattin_urtekin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 bağlama perküsyon
arkadaşlar bir set daha deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa çok memnun olurum saygılar...

hiç deneyen yokmu arkadaşlar seti??

ben daha deneyemedim evde misafirler var 4 adet yaramaz çocuk var bu gün akşam gidiyorlar nesipse bu akşama denerim seti orgu kaldırmıştım bazanın altına emin ellere yani akşama çıkartacağım nasipse üstad o yüzden cevap yazamadım kusuruma bakma saygılarımla...

arkadaşlar bir set daha deneyen arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa çok memnun olurum saygılar...

selahattin kardeşim setini dün akşam dediğim gibi denedim içerisinde çok güzel ses ve ritimler mevcut düğünlük bir set kıvamında olmuş emeğine sağlık tüm is40 cılar indirsin denesin bence bir kaç ritim çok hızlı tempeda ayarlanmış koma jakı ile koma veremiyorum o şekilde ayarlanmış bir set değil set zaten kendinden arabic C olarak koması verilmiş bir vaziyette RE üstü kolaylıkla çalınabilecek bir set transpozeyide B yaptınız mı keyfinize değicek yok içerisinde her türlü ritime yer verilmiştir. ufak tefek bir kaç düzenme gerekebilir ama bu şekilde de düğünlük bir set kıvamına gelmiştir gönül rahatlığıyla indirin kullanın COMPALATE yazısını görüyorsanız set yüklerken en sonda bu yazı çıkıyorsa set sağlam demektir...emeğine sağlık değişik setler varsa elinde buraya upland edersen sevinirim onlarıda deneriz saygılarımla...cansinan_24

beğendiğine sevindim cansinan 24 kardeşim güle güle kullan....

arkadaşım is 35 is 40 ritim ve ses lazım varsa lütfen

bakalım bende deniyim ritimleri nasıl olcak yanlız bunun içinde sadece 7 tane doya var ndn bu kadar az