• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

is40 tan anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin

• Konbuyu başlatan MyBoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 4K

MyBoo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa80
arkadaşlar is 40 cihazım var. elimde is40 için 3-4 tane ritim seti var. rtitim setlerini disketten is 40 ıma yüklüyorum.buraya kadar soun yok. ama kimi zaman sevdiğim ritimler farklı ritim setleri arasında değişitor. şimdi benim istediğim şey şu. ritim setleri arasında değişiklik yapmak istiyorum. yani 1 ritim birinden bir ritim diğerinden alıp kendime karma bir set yapmak istiyorum. böyle birşey yapmak mümkünmüdür mümkünse nasıl yapabilirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Cevap: is40 tan anlayan arkadaşlar lütfen yardım edin

mümkündür...load -one- style- seçeneğini seçiyosun istediğin ritmi istediğin ritmin yerine alabilirsin....aynı şekilde sesler de bu şekilde...

kadir kardeşimin dediği gibi yapıyorsun oluyor fakat bazı setlerden diğer sete ritim veya ses falan yükleynce yani karma set yapınca kitler ve bazı ayarlar tam uyuşmuyor istediğin performası alamıyorsun böyle bir durumda var yani ek bilgi olsun diye yazdım...saygılarımla...cansinan_24

her ikinizede çok teşekkürler. allah razı olsun

dediğiniz gibi yaptım oldu. inşallah cansinan arkadaşın dediği gibi bir durum denkgelmez bana :)) tekrardan teşekkürler

her ikinizede çok teşekkürler. allah razı olsun

dediğiniz gibi yaptım oldu. inşallah cansinan arkadaşın dediği gibi bir durum denkgelmez bana :)) tekrardan teşekkürler

eyvallah arkadaşım senden de...saygılar