• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İspanyol Meyhanesi by_ChordSolo

Timur şelçuk genel piyasada fazla adı geçen sanatçılardan değildir. zira bestelerini akılda kalmaz. hem melodi yapıları zordur hemde nota aralığı açıktır. Bu parça ise istisnalardan birisini oluşturuyor.sizi tebrik ediyorum..böyle kaliteli parçaları sunup genç arkadaşlara farklı tarzlar gösterdiğiniz için....yoksa böyle giderse tek tip tür dinleyeceğiz gibi geliyor...

her klavye başına geçtiğimde keyifle dinlediğim bu çalışmanı yorumunla yine yine yine dinlemekten büyük keyif alıyorum abicim.

gitarın akordu bu sefer daha iyi ama bazı pasajlarda orgun sahasında sesini biraz bastırmış.bu parçayı birde sadece gitar ve pianoyla çalmak lazım....

gitarın akordu bu sefer daha iyi ama bazı pasajlarda orgun sahasında sesini biraz bastırmış.bu parçayı birde sadece gitar ve pianoyla çalmak lazım....

benim uydur kaydır gitarla iddialı bir girişim olur hocam hem de bu şarkı için...
gitar kaydı sağlıklı olmuyor ne yaparsam yapayım...elektro klasik lazım bana esasen...
selamlar

Piyanolar çok güzel geliyor tebrikler.

Cevap: İspanyol Meyhanesi by_ChordSolo

Link ölü yenilermisiniz?