• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ist. K.çekmeceden or700 tr 1500 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uydumarket

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
EVDE KULLANDIĞIM EKRANDA JELATİNİ BİLE ÇIKMAMIŞ ÇOK TEMİZ OR700 TR
sahibinden.com a ilan verdim resimlere bakabilirsiniz. oraya 1600 tl olarak yazdım üsteki fiyat trakyamüzik üyeleri için geçerlidir. işbankası kredi kartına vade farklı 12 ay taksit yapabilirim....orjinal kolisi bile mevcuttur..
05325545254

Ekli dosyalar

• fotoğraf (1).jpg
    fotoğraf (1).jpg
    186.4 KB · Görülen: 158
  • IMAG0118.jpg
    IMAG0118.jpg
    181.6 KB · Görülen: 109
  • IMAG0122.jpg
    IMAG0122.jpg
    179.3 KB · Görülen: 99
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ist. K.çekmeceden or700 tr 1500 tl

alet v2 mi plus mı?

Bende küçükçekmece'deyim. İlanınız ile ilgileniyorum. Fakat bu işten pek anlamıyorum. Anlayan birisini bulup yardımcı olmasını istemem lazım.

Bende küçükçekmece'deyim. İlanınız ile ilgileniyorum. Fakat bu işten pek anlamıyorum. Anlayan birisini bulup yardımcı olmasını istemem lazım.

Bende anlamıyordum ve hala anlamıyorum :) ticari amaçla kullanmıyorum zaten sadece hooby benimkisi... merak varsa kendi kendine çok güzel şeyler çıkıyor. yeterki böyle profesyonel alet olsun....Yakınmışsın zaten alman şart değil işyerime götürdüm aleti gel bir çayımı içersin. tepeüstünde dr. sadık ahmet hastanesinin sırasında D-SMART bayiliği yapıyorum.....

alet v2 mi plus mı?

yok hocam v1 tr çipli....

Bende anlamıyordum ve hala anlamıyorum :) ticari amaçla kullanmıyorum zaten sadece hooby benimkisi... merak varsa kendi kendine çok güzel şeyler çıkıyor. yeterki böyle profesyonel alet olsun....Yakınmışsın zaten alman şart değil işyerime götürdüm aleti gel bir çayımı içersin. tepeüstünde dr. sadık ahmet hastanesinin sırasında D-SMART bayiliği yapıyorum.....

Yakın değil hatta komşu sayılırız :) Sizin yerinizi de biliyorum, ben 26 yıldır yeni mahallede oturuyorum. Uğrarım. Benim anlamadığım şey klavye olayı değil or700'deki piyasa farklılıkları. Birde V2'si var. Tr olması'da lazım. Şunları bir araştırayım.

sen gel konuşuruz uzun uzun... :) selamlar...

Size hayırlı satışlar. Ben v2 alacağım kısmetse. Çünkü düz olanlara artık çip takılmıyormuş.

Hayılrlısı olsun..Teşekkür ederim.

Benimki düz model değil yanlış araştırmışsın v1 tr çipli (ARKADA ANAHTARI VAR TÜRK BAYRAĞI). senin söylediğin başka birşey.
v1 yada v2 arasında çok fark yok önemli olan plus olması. aralık ayında v2 lere 230 tl ye v1 leri 300 tl ye v2plus yapıyorlardı. alacağın v2 plus değilse zaten aynı şey sayılır. can bey işi bırakacağı için ve piyasada artık bunlara uygun rom üretilmediği için zaaten hiçbiri çevrilmeyecek. çokta önemli olmayacak zaten fiyatlar düşüyor. taktırma parasını üste ekleyip gıcır gıcır yeni org alabilirsin. v2plus şu an en ucuz 2000 tl 1800 e ancak v2 bulabilirsin .yada fiyatların düşmesini beklemen lazım benden söylemesi .. kolay gelsin.....

Cihaz satılmıştır arkadaşlar. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz..

her iki tarafada hayırlı uğurlu olsun
konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...