• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstanbul dan Alınık Acil IPONE 4 Telefon

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Arkadaşlar dün akşam benim cep arayan numara ya dönüş yapmış sen aradın ben aramadım derken moralim bozuldu telefonu ebediyete kadar uğurladım :)

Şimdi acilen 2. el çok temiz ve elden alabileceğim beyaz renk IPONE 4 arıyorum dahili hafızası 16 dan düşük olmasın satan var ise anlaşalım İst. Aksaray da bana yetiştirip parasını alıp gitsin. Buradan sizlerden bu gün içerisinde teklif ve yanıt bekliyorum Saygılarımla,

Cevap: İstanbul dan Alınık Acil IPONE 4 Telefon

Eski calıstıgım kadıköy kalamıs marınada 1 personel satıyordu cok temiz rengi nı hatırlamıyorum ama cok temiz dı ıstersen sorayım yarın ziyaretine gıdıcem 350 civarı Istiyordu

Cevap: İstanbul dan Alınık Acil IPONE 4 Telefon

Eski calıstıgım kadıköy kalamıs marınada 1 personel satıyordu cok temiz rengi nı hatırlamıyorum ama cok temiz dı ıstersen sorayım yarın ziyaretine gıdıcem 350 civarı Istiyordu

Üstadım ilgi ve alakanıza sonsuz minnettarım. Ben kullanıcılardan yani sizlerden böyle bir şeyler beklememin nedeni, Dükkanlar süsler püsler sıfır diye tamir de görse bir sorunu da olsa bir şekilde satarlar lakin kullanıcı en kötü yönünü bile inkar edemeyeceği kanaatindeyim. Belki de yanılıyorum lakin içimden geçen budur. Hem model değiştirmek isteyen kardeşlerim faydalanmış olur hemde ben. Dün sayısız sahibinden sitesinden 300 TL ye kadar fiyat aldım lakin kimse bana getiremediği için alamadım. Sonsuz sevgilerimle,