• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstanbul'dan Satılık Aktif Hoparlör

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
YOKMU İstanbul'dan Satılık Aktif Hoparlör İSTEYEN 800TL...KAÇIRMA

İhtiyaçtan dolayı QSC aktif hoparlörüm satılıktır, kısaca özellikleri...
.Kolonları yakın arkadaşımdan aldığımda içlerindeki göbekleri beğenmedim gittim 600waat blazer göbekler aldım ve aldıktan sonra 3 kere kullandım daha sonrasında salona bağlandığım için extra işlere gitmiyorum artık ve normalde 1200tl idi çifti hem borcumu kapatıcam en son fiyatı 800 tl'dir.Kolonların yanında elektrik ve sinyal kabloları verilcektir...
Kesinlikle elden teslim gönderim yapma taraftarı değlim ikinci el olduğu için dinleyip alınması daha iyidir...

Her bir kolon 30kilo
Çift Fiyatı=800TL
Şehir.....: İstanbul - Seyrantepe
Resim....: Resim eklenmedi ama link verildi sahibinden.com=ilan numarası=142720794
İletişim...: 0539 269 12 87

Link...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İstanbul'dan Satılık Aktif Hoparlör

Günceldir...

Günceldir...

Bu kolonlar elektrik olmadan calismiyor mu. Her kolona bide elektrik kablosu .çekmek problem

Bu kolonlar elektrik olmadan calismiyor mu. Her kolona bide elektrik kablosu .çekmek problem

Aktif olduğu için elektrik şart deck mixser yetiyor power olmadan çalışıyor zaten alırsanız eğer herşeyini vericem sinyal kablosunu ve elektirik kablosunu...

hocam valla ben pek anlamam deck mikserden falan sadece bi orgum var ama aklımda iki kolon almak vardı ilgimi çekti ilan memleket çok uzak. ev kullanıcısıyım ben ama belki bi gün lazım olur diye de düşünmüyor değilim...

Anladım ama illaki lazım olucak zaten bu fiyata tanesini alırsınız normlade paraya ihtiyacım var ondan satıyorum..çiftini 800tl

normal bi küp anfi dedikleri şeyle açık alanda yeterli olur mu

mesela bu linkteki cihazla seninkiler olur mu

Tabiki olur sadece küp anfilerde bu gösterdiğin biraz eski sanırım xlr dediğimiz yani mikrofon jakı olarak bağlı bend e anfi ye giren tarafı çivi jack olarak değşitirrsin yani tek bir jackla işin biter rahatlıkla kullanırsın.
2.soruna gelrisek açık alanda ikisi yetermi dediğin çaldığın ortama bağlı kapalı bir yol ise çıkmaz sokak gibi düşn öyle yeter kapalı alanda teki bile yetiyor açık alanda bende iş yaptım yetiyor ama büyük yerlerde ek ister tabi zaten bu işi yapıyorsan 4 tane kolon şart tır bunlar bas ağırlı bunlar monütör kullanırsın 2 tane daha alırsın ilerde tamamdır...