• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

işte beklediğiniz set......

Cevap: işte beklediğiniz set......

teşekür paylaştığın için

allah razı olsun kardeşim eline gönlüne sağlık 10 numara

Sağolun elinize sağlık akşam deneyeceğim. ..

eline sağlık ustadım

elinize yüreğinize sağlık tşk ederiz paylaşım için

Tesekkurler emegınız ıçın

güzel toparlamışsın kardeşim emeğine sağlık. ama bildiğimiz klasik setler bunlar , özellikle 3 ve 4. varyasyonlar çok zayıf.
şöyle gümbür gümbür bir set yazan çıkmadı şu cihaza. hala takur tukur ritmler..

sağol.

üstadım gökan ben kütahyadan piyanist sezai şu an 5 yıldır ankaradayım setin için tebrik ederim on numara sazlar çok kalite saund lar hoş ben set yapmanın zorluğunu bilirim kendi setime 1 yıl harcadım buradan konuşması kolay aslında herkes saçına göre tarak arıyyor ama bu mümkün değil herkesin tarzı farklı kimi sanat müziği kimi halk müziği kimi arabesk o yüzden kimisi beğenmiyebilir ama cihaza bağlamadan set için yorum yapmayın cihazdaki performans çok farklı olabiliyor o nedenle benim şahsi fikrim başarılı bir set olmuş eline yüreğine sağlık emeği paylaşmaktan kaçmıyorum bende paylaşacağım ama inşanlardan taktir bizim için en büyük değer malesef bazıları hiç zahmet etmeden emeğe konup birde olur olmaz yorumları beni üzüyor doğrusu

emeğine eline sağlı kardeşim sağol

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri