• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte beklenen türkiye klavyesi tanıtımı, resimleri ve demosu

Cevap: İşte beklenen türkiye klavyesi tanıtımı, resimleri ve demosu

Bekliyoruz inşallah umduğum gibidir...

gösterilmiyor...

şimdi oldu deneyen bildirsin...

Çok kısa demo.ram varmı tuşlar ve saund nasıl acaba?

ben dinledim abi teşekkür edeirm... Ama ham cihaz daha işlenecek.. kaç polifoni abi

128 Polifoni cihaz

artık orjinal demoyu bekliceğiz

Detaylı açıklmam

Alet Türkiye için özel olarak Medelli firmasına yaptırılıyor. İçndeki çalışma, Can Başar ve Ekibine ait. Klavyenin arkasında, Yamaha'nın eski distribitorü SETUN firmasına ait. Setun Firmasının sahibi Tuncay bey, bizzat klavyeyi tanıttı. Alette renkli dokunmatik ekran var, tuşesi ve swiçleri çok çok iyi, kalite hissini hemen alıyorsunuz. Swiçler tyros serilerine benziyor büyük ve ışıklı. Alette çok büyük renkli dokunmatik ekran var. Bu ekrandaki çözünürlük neredeyse abartısız IPHONE ekranı çözünürlüğünde ve parlaklığında. Alette rem yok fakat, türkiye için yapılmış her yöreye hitap eden özel bir set var. Yüzlerce ritim hazır, ama güncellemeler sürekli olacak. Aletin arkasında, En önemlisi, Salim KARA ve Can BAŞAR var. Aletin kendi hoparlörlerinde bile soundu 10 üzerinden 10. Kendi hoparlörleri çok güçlü ve gümbür gümbür. Ritimler çok dolgun ve tok. Kesinlikle bu klavyede teneke muhabbeti yapılamayacağını söyleyebilirim. Sound çok dolgun sesler tane tane ve net. Alet hem mp3, hemde Wave okuyabiliyor. 3 adet sesi birleştirme özelliği var. Mulipad ve reg özelliği mevcut. Aletin üzerindeki set her yöreye hitap edecek bir set. Sıkı durun en önemli özelliği sona sakladım. Alette manuel ayarlı gerçek phazzer efecti yani lesli efecti var. Demoda da kısaca deneme yaptık. Gerçek bağlama çalıyorsunuz hissi uyandırıyor. Manuel olarak 2 adet potla anında ayar yapabiliyorsunuz. Ses, Asing ve balans olmak üzere 3 adet ses potuda var. Fiyat olarak çok uygun bir fiyata geleceğini söyleyebilirim. Temmuz ayında satışına başlanacak. Klavye alacaklar muhakkak bu klavyeyi beklesin. Tanıtım videoları yakında yayınlanacak. Can BAŞAR ve SETUN DANTE müzik, bu klavyenin tüm gücüyle arkasında. Aletin bir başka en önemli özelliği ise, yedek parça bolluğu ve ucuzluğu olacak. Bu yönüyle de ikinci elde, sıkıntı yaşanmayacağını söyleyebilirim. Benden bukadar aklıma gelen başka şeyler olursa yine yazarım. Saygı ve sevgilerimle...
Murat KOÇ

iyi hatta çok iyi ama kullancıya açık bir ram alanının olmaması hiç iyi olmamış,bu sıkıntı yaratabilir.

Aletteki sampleler çok kaliteli, bu sebeple sıkıntı olmayacaktır....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri