• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

---işte roland bk5---

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar bu orgtan beklentim çok büyük,roland bişeyleri artık yapmaya başladı,videoyu izleyince bişeyler anlayabilirsiniz,korgun kullanımına yakın bk5 kullanımı,kullanım kolaylığı getirmiş roland,birde türk sampleler sağlam olursa kendi açımdan konuşuyorum dışarıdan sample atılmasına gerek yok benim için,çünkü roland yaptımmı süper yapıyo,içindeki sampleler güzel olduğu zaman sorun olmaz,

kullanımı hakkında videoyu izleyince bilgi sahibi olabilirsiniz,

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EvJz9pGo88o&feature=related]Roland BK5 Arranger Keyboard Demo - YouTube[/ame]

Cevap: ---işte roland bk5---

ufacik cihaz be abi bizim piyanistlere gitmez

selam zafer,uzgunum ama bk-5 kesinlikle turk muzikleri icin ben bu aleti biraz inceledim,dikkat ettiysen user secenekleri yok menude yani ses ve ritim yuklemiyorsun sadece usb den ritim calabiliyor yani yine hayal kirikligi oldu rolandcilar icin.....

selam zafer,uzgunum ama bk-5 kesinlikle turk muzikleri icin ben bu aleti biraz inceledim,dikkat ettiysen user secenekleri yok menude yani ses ve ritim yuklemiyorsun sadece usb den ritim calabiliyor yani yine hayal kirikligi oldu rolandcilar icin.....

abi ama bu düz bk-5 bide bk-5or var onun tuşları daha değişik bildiğim kadarıyla...

Cursor ve Enter tuşları kullanım için yeterli değil maalesef.

Artık kızlar tanıtım yapmaya başladı :)
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z4gBU5DPzi8&feature=related]Roland BK-5 - Caratteristiche e Demo by Lena Panfilova - YouTube[/ame]

Ahım şahım bir özellik göremedim doğrusu. Kebinlikle tutulmaz bu. Ancak 2. klavye olarak batı müziği için kullanılabilir.

Kullanım amacına göre alınabilir bir cihaz, pratik görünüyor.

gw8 nekadar pratikse oda okadar pratik...Arda hiç bi fark yok kuruş para vermem...