• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Işte sonumuz bu..

evet abi traky müziğe bu kadar bağımlı olmanında zararlı yanları varmış demek
paylaşım için saol...

çok hoşsunuz ruhi:D:D..konu gittikçe alem olmaya başladı...:D slm.

sayın ferdesu hanımefendi alttaki bayan sizmisiniz

valla diyorumya arkadaşlar açtığım konuyla ilgili bir netice alamadım bir türlü.:D
sanki dersimiz resim:confused::D:Dser verip sır vermeyeceği,m dermişim:D:D

valla diyorumya arkadaşlar açtığım konuyla ilgili bir netice alamadım bir türlü.:D
sanki dersimiz resim:confused::D:Dser verip sır vermeyeceği,m dermişim:D:D
Valla konusu açıldığına göre:D resmin size ait olup olmaması belki çok önemli değil benim için önemli olan sizin sesinizi duyamamış olmak:confused:..Yaptığınız güzel altyapılara sesinizide ekleseniz bizlerde duysak..

o işi bir kez yaptım.bir evvelki tr müzik yarışmasına katıldım.hem şarkılı hem enstrümental.
çok aceleye geldi evde amatör bir kayıt yaptım gönderdim.çoğu arkadaş beğendi sağolsunlar ama sahnedeki gibi olmadı tabiki.çalıp söylemek benim işim ama kayıt olayını beceremiyorum.hiç üzerinde durmadığım bir konu. amatör kayıtlara razıysanız yaparım tabiki.hatta bulursam o kayıtı koyarim siteye.çünki silindi.yorum için çok teşekkürler
DreamSongs arkdaşım.selamlar..

o işi bir kez yaptım.bir evvelki tr müzik yarışmasına katıldım.hem şarkılı hem enstrümental.
çok aceleye geldi evde amatör bir kayıt yaptım gönderdim.çoğu arkadaş beğendi sağolsunlar ama sahnedeki gibi olmadı tabiki.çalıp söylemek benim işim ama kayıt olayını beceremiyorum.hiç üzerinde durmadığım bir konu. amatör kayıtlara razıysanız yaparım tabiki.hatta bulursam o kayıtı koyarim siteye.çünki silindi.yorum için çok teşekkürler
DreamSongs arkdaşım.selamlar..
Evet o beste yarışmasına ben denk gelmedim ve dinleyemedim parçaları ..Tekrar paylaşırsanız dinlemek isteyen arkadaşlarımız olacaktır,buna eminim :) ..

Kolay gelsin...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri